تست همراه اول

سرویس خبر
21 تیر 1394 ساعت 17:53
95 نظر

 

از جی‌اس‌ام بپرسید! این هفته: هوآوی

اگر از مخاطبان صفحه فیس بوک ما باشید، حتما می دانید که هر چهارشنبه کارشناسان برند ما به سوال های شما در خصوص محصولات یکی از تولیدکنندگان بزرگ گوشی پاسخ می دهند. هفته پیش نوبت هوآوی بود. در ادامه مجموعه ای از مهم ترین سوال های طرح شده در خصوص این برند تجاری به همراه پاسخ های کارشناسان ما را می بینید.

«از جی‌اس‌ام بپرسید» نام سرویس جدید ما در شبکه‌های اجتماعی است. هر هفته یک برند از طریق صفحه رسمی جی‌اس‌ام در فیس‌بوک معرفی می‌شود و شما می‌توانید سوالات خود را درباره محصولات و خدمات این برند طرح کنید. هفته گذشته کارشناسان برند جی‌اس‌ام به پرسش‌هایی پاسخ دادند که درباره هوآوی طرح شده بود. در ادامه آنچه از جی‌اس‌ام پرسیده شده و نیز پاسخ‌های ما جمع‌بندی شده است.

 

پرسش: زمان دقیق اپدیت اندروید 5 برای گوشی Huawei p7_L10 چه زمانی است؟
پاسخ جی‌اس‌ام: این محصول را هوآوی رسما برای اندروید 5 به‌روزرسانی می‌کند، اما تاریخ این به‌روزرسانی ماه ژوئیه اعلام شده است. اصولا باید تا به حال قابل دانلود شده باشد و اگر چنین نشده، می‌توانید با مراجعه به شرکت گارانتی این به‌روزرسانی را درخواست کنید.

پرسش: نظر فنی شما در مورد آنر 6 پلاس چیست؟
پاسخ جی‌اس‌ام: واقعا گوشی فوق‌العاده به‌صرفه‌ای است. البته اگر نرم‌افزار را به متغیرهای دیگر کمی ترجیح بدهیم، در این رنج قیمت گزینه‌های دیگری هم برای انتخاب وجود دارد.

پرسش: آیا چیپست هوآوی قابل اطمینان است؟
پاسخ جی‌اس‌ام: اکثر چیپست‌های هوآوی پرمصرف‌اند، هرچند در موردهایی مثل Honor 6 Plus این مشکل تقریبا برطرف شده و محصولاتی فوق‌العاده خوب شده‌اند.

 

 

پرسش: آخرین آپدیت برای Y550 چه نسخه‌ای است؟
پاسخ جی‌اس‌ام: بیشتر از نسخه 4.4.2 چیزی دریافت نکرده است.

پرسش: گوشی Honor 3x آپدیت جدید اندرویید 4.4.2 و حتی ایموشن 3 را هم دریافت کرده، ولی این گوشی من هنوز این آپدیت را دریافت نکرده است. آیا آپـدیت غیررسمی به ورژن جدید موجب از کار افتادن سیم‌کارت دوم یا مشکلات دیگر می‌شود؟ در این‌صورت آیا ارزش آپدیت دارد؟
پاسخ جی‌اس‌ام: همیشه آپدیت‌های غیررسمی باعث بروز برخی مشکلات می‌شود که البته باز هم از راه‌های غیررسمی می‌توان این مشکلات را رفع کرد. ولی درمجموع این‌گونه روش‌ها توصیه نمی‌شود.

پرسش: چرا دستگاه‌های هوآوی دیرتر از بقیه آپدیت‌ها را دریافت می‌کنند یا اصلا دریافت نمی‌کنند؟ 
پاسخ جی‌اس‌ام: دلیل دیر عرضه شدن آپدیت‌های هوآوی خیلی مشخص نیست. قطعا این تأخیر در عرضه آپدیت‌های جدید برای کاربران خوشایند نیست و هوآوی نیز دلیل مشخصی برای آن اعلام نکرده است.

 

پرسش: قیمت سه گوشی P8 ،P7 و G7 چقدر است؟
پاسخ جی‌اس‌ام: هم‌اکنون P8 حدود یک میلیون و 500 هزار تومان، G7 حدود 765 هزار تومان و P7 حدود 865 هزار تومان در بازار قیمت دارند.  21 تیر 1394
95 نظر
3.56
  16 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری