تست همراه اول

سرویس خبر
21 تیر 1394 ساعت 12:04
10 نظر

 

تماشا کنید: ویدئوی کانسپت از آیفون ۸

هنوز آیفون ۷ هم معرفی نشده که یک طراح خوش‌ذوق کانسپتی از آیفون ۸ طراحی و منتشر کرده است! پیشنهاد می‌کنیم این ویدئو را، که در آن ویژگی‌های مختلف و عجیبی برای آیفون در نظر گرفته شده، از دست ندهید.

اگر با روند معرفی آیفون‌ها و نام‌گذاری آنها آشنا باشید، می‌دانید که باید سه سال دیگر منتظر معرفی آیفون ۸ شرکت اپل باشیم. اما همین حالا Jermaine Smit کانسپتی ویدئویی از آیفون ۸ منتشر کرده که دیدنش خالی از لطف نیست.

 

 

طراحی آیفون ۸ اسمیت ساده و درعین‌حال عجیب است. در بخش جلویی دستگاه صفحه نمایشی با رزولوشن 2K قرار گرفته و در بخش پشتی نیز صفحه نمایشی با رزولوشن پایین ۴۸۰ پی قرار دارد. دلیل وجود این دو صفحه نمایش کاهش مصرف انرژی دستگاه ذکر شده است. درواقع وقتی کاربر کار معمولی دارد، می‌تواند از صفحه نمایش با رزولوشن ۴۸۰پی استفاده کند و زمانی که می‌خواهد تصاویر را با کیفیت بالا ببیند، سراغ صفحه نمایش 2K می‌رود. علاوه بر این، وجود دو صفحه نمایش باعث شده دوربین جلویی دستگاه حذف شود و به این ترتیب اگر کاربر بخواهد سلفی بگیرد، می‌تواند از صفحه نمایش پشتی و دوربین اصلی دستگاه استفاده کند که رزولوشن بالاتری دارد.

علاوه بر صفحه نمایش دوگانه، این کانسپت از آیفون ۸ از شارژ بی‌سیم نیز پشتیبانی می‌کند. همچنین در لبه کناری دستگاه بخشی مشکی‌رنگ قرار گرفته که وظیفه‌اش گستراندن کیبورد روی سطحی است که گوشی روی آن قرار دارد. به‌واسطه کیبورد لیزری تایپ با آیفون ۸ بسیار راحت‌تر خواهد بود.

اگرچه این ویدئو جذاب است و ویژگی‌های آیفون ۸ هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد، بعید است به این زودی شاهد معرفی آیفونی با این ویژگی‌ها باشیم. شاید حتی هرگز آیفونی با ویژگی‌های این کانسپت نبینیم! اما به‌هرحال تماشای این ویدئو خالی از لطف نیست. از شما دعوت می‌کنیم این ویدئوی کانسپت را ببینید.

 

 

منبع: iClarified  21 تیر 1394
10 نظر
4.18
  22 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری