سرویس خبر
23 خرداد 1394 ساعت 16:25
3 نظر

 

گلکسی S6 Plus ممکن است S6 Note نامیده شود

به تازگی خبرهایی شنیده شده مبنی بر اینکه سامسونگ مشغول کار کردن روی نمونه جدید گلکسی اس 6 خود به نام گلکسی اس 6 پلاس است. انتظار می رود این گوشی نمونه بزرگ تر گلکسی اس 6 اج سامسونگ باشد و، این طور که شایعات حکایت می کنند، این گوشی نمایشگری 5.5 اینچی همراه با دو نمایشگر خمیده دارد.

قبلا از این پروژه با نام رمز Project Zen و کمی بعدتر نیز با نام Project Zero 2 در شرکت سامسونگ نام برده می شد. اما حالا به نظر می رسد این گوشی قرار است تحت عنوان گلکسی اس 6 نوت راهی بازار شود. گویا سامسونگ می خواهد ترکیبی از بهترین و قدرتمندترین پرچمداران خود (سری گلکسی نوت و گلکسی اس) را روانه بازار کند.

البته شاید هم سامسونگ این کار را به این دلیل انجام داده که به دیگر تولیدکنندگان اجازه ندهد از نام S6 Note برای دیوایس هایشان استفاده کنند. احتمال دیگر هم این است که این نام واقعی گوشی Project Zero 2 بوده که اکنون دیگر افشا شده.

 

 

شایعات جدیدی نیز در مورد این اسمارت فون به گوش می رسد و گفته می شود نمایشگر این گوشی 5.7 اینچی است که در این صورت از چیزی که قبلا گفته شده هم بزرگ تر خواهد بود. این گوشی اندروید 5.1.1 لالیپاپ را روی خود دارد که در حال حاضر آخرین نسخه این سیستم عامل است.

همچنین گفته شده این گوشی در سه ماهه سوم سال جاری، یعنی زمانی بین جولای تا سپتامبر، روانه بازار می شود. به هر حال انتظار داریم گوشی در اوایل سه ماهه سوم عرضه شود، زیرا در ماه سپتامبر سامسونگ می خواهد توجه همه را به گوشی جدید سری گلکسی نوت خود جلب کند.

 

منبع: GSMArena  23 خرداد 1394
3 نظر
4.09
  23 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری