تست همراه اول

سرویس خبر
29 اردیبهشت 1394 ساعت 13:17
16 نظر

 

آیا هفته آینده سرانجام شاهد معرفی رسمی Xperia Z4 خواهیم بود؟

– نویسنده مهمان: اگر از علاقه مندان گوشی های سونی باشید، حتما چندی پیش در رابطه با پرچمدار جدید این شرکت ژاپنی یعنی اکسپریا Z4 شنیده اید. شایعات جدید خبر از این می دهند که شرکت سونی قرار است در مراسمی که 26 ماه مه یا 5 خرداد پیش رو دارد، نسخه جهانی پرچمدار جدید خود یعنی اکسپریا Z4 را معرفی کند.

– نویسنده مهمان: اگر از علاقه مندان گوشی های سونی باشید، حتما چندی پیش در رابطه با پرچمدار جدید این شرکت ژاپنی یعنی اکسپریا Z4 شنیده اید. شایعات جدید خبر از این می دهند که شرکت سونی قرار است در مراسمی که  26 ماه مه یا 5 خرداد پیش رو دارد، نسخه جهانی پرچمدار جدید خود یعنی اکسپریا Z4 را معرفی کند. در واقع سونی قصد دارد در این مراسم که در دهلی نو پایتخت هندوستان برگزار می شود این گوشی که تاکنون فقط به بازار ژاپن راه یافته بود را از این پس در اختیار بازارهای جهانی و همگان قرار دهد. در واقع با محبوبیتی که گوشی های سری Z در میان مردم بدست آوردند با عث شد شرکت سازنده به عرضه جهانی این گوشی روی بیاورد.
 
 
در دعوت نامه هایی که سونی برای مدعوین ارسال کرده، پس زمینه ای از قطرات آب دیده می شود و گفته شده این مراسم قطعا تم مرتبط با آب دارد، علاوه بر مرتبط بودن این موضوع با ضد آب بودن اکسپریا Z4، این کار باعث شده این تصور ایجاد شود که شرکت سونی قصد دارد به شکل رسمی گوشی اکسپریا M4 Aqua را هم معرفی کند.
 
با توجه به مطالبی که در وبلاگ اکسپریا منتشر شده، تعداد زیادی از منابع اینطور برداشت کرده اند که علاوه بر معرفی گوشی میان رده اکسپریا M4 Aqua احتمالا شاهد معرفی یک گوشی رده بالا نیز خواهیم بود و به نظر می رسد این مراسم برای طرفداران سونی مراسم پرباری باشد. البته خیلی نمی توان به شایعات اعتماد کرد و هنوز خبرهای قطعی مبنی بر اینکه دقیقا چه محصولاتی از سونی قرار است در این کنفرانس خبری معرفی و عرضه شوند در دست نیست. 
 
همچنین این خبر خوب را برای شما داریم که هم اکنون گوشی M4 Aqua به دفتر جی اس ام رسیده و در روزهای آینده می توانید شاهد بررسی تخصصی آن از وب سایت جی اس ام باشید.
 
 
منبع: Techradar


  29 اردیبهشت 1394
16 نظر
3.73
  22 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری