تست همراه اول

سرویس خبر
2 اردیبهشت 1394 ساعت 17:30
6 نظر

 

تست مقاومت صفحه نمایش Apple Watch Sport دربرابر اشیای تیز + ویدیو

جی اس ام: حدود 10 روز پیش بود که مقاومت شیشه سفایر استفاده شده در مدل های Watch و Watch Edition از نظر خط و خش مورد آزمایش قرار گرفت. اکنون کانال UnboxTherapy که پوشش شیشه ای واچ اسپرت در اختیارش قرار گرفته بود را از نظر خش پذیری آزمایش کرد و نتیجه آن را در یوتیوب منتشر کرد.

جی اس ام: حدود 10 روز پیش بود که مقاومت شیشه سفایر استفاده شده در مدل های Watch و Watch Edition  از نظر خط و خش مورد آزمایش قرار گرفت. اکنون کانال UnboxTherapy که پوشش شیشه ای واچ اسپرت در اختیارش قرار گرفته بود را از نظر خش پذیری آزمایش کرد و نتیجه آن را در یوتیوب منتشر کرد. 

 

 

مدل اسپرت اپل واچ که ارزان ترین نسخه آن نیز هست، علاوه بر جنس بدنه که آلومینیومی است، از نظر پوشش شیشه ای و پوشش پشتی دستگاه با دیگر ساعت های اپل تفاوت دارد. واچ اسپرت، در بخش جلویی از پوشش محافظ Ion-X استفاده می کند. این پوشش شیشه ای دقیقا همانی است که روی آیفون 6 های اپل وجود دارد. بخش پشتی واچ اسپرت نیز از جنس کامپوزیت است در صورتی که مدل های واچ و واچ ادیشن، پوشش سرامیکی در بخش پشتی دارند. 

پوشش شیشه ای Ion-X ضد خش نیست اما در مقابل اشیایی مانند کلید و چاقو به خوبی از خود مقاومت نشان می دهد. اما در مقابل سمباده این پوشش شیشه ای تسلیم می شود و به راحتی خش ها را می پذیرد. در نهایت می توان به خریداران این مدل اپل واچ قول داد که اگر کمی از آن مراقبت کنید، صفحه نمایش آن از خط و خش در امان خواهد بود. در ادامه پیشنهاد می کنم این ویدیو را ببینید. 

 

مقاومت صفحه نمایش Apple Watch Sport دربرابر اشیای تیز

 

 

منبع: UnboxTherapy  2 اردیبهشت 1394
6 نظر
3.67
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری