سرویس خبر
2 اردیبهشت 1394 ساعت 16:51
17 نظر

 

مقایسه تصویری Xperia Z3 با Xperia Z4

جی اس ام: پرچمداران سونی از زمان اکسپریا زد 1، از نظر طراحی تغییر خاصی نداشته اند. در روز های اخیر نیز اکسپریا زد 4 در ژاپن معرفی شد و همچنان شاهد طراحی مشابه اکسپریا زد های دیگر هستیم. در این پست می خواهیم دو گوشی زد 4 و زد 3 را از نظر طراحی، مقایسه کنیم.

جی اس ام: پرچمداران سونی از زمان اکسپریا زد 1، از نظر طراحی تغییر خاصی نداشته اند. در روز های اخیر نیز اکسپریا زد 4 در ژاپن معرفی شد و همچنان شاهد طراحی مشابه اکسپریا زد های دیگر هستیم. البته گفته شده گوشی معرفی شده مخصوص ژاپن خواهد بود و نسخه جهانی، ظاهر متفاوتی خواهد داشت. حال وب سایت RBBToday یک مقایسه تصویری بین زد 4 معرفی شده در ژاپن و اکسپریا زد 3 منتشر کرده است. در ادامه می توانید این عکس ها را ببینید تا از تغییرهای جزئی که در طراحی اکسپریا زد 4 اعمال شده، آگاه شوید. 

 

 

تغییرات در عکس ها کاملا آشکار هستند اما به طور خلاصه می توان گفت سونی بالاخره راهی برای باز گذاشتن پورت USB دستگاه پیدا کرده است. جای این پورت نیز به بخش پایینی دستگاه منتقل شده است. بخش سیم کارت و کارت حافظه نیز از سمت راست دستگاه به سمت چپ منتقل شده و در سمت چپ دستگاه نیز، دیگر پورت اتصال به داک حذف شده است. همچنین درگاه سیم کارت و Micro SD هم در این بخش مشاهده می شود.

نوار فلزی دور دستگاه نیز نسبت به زد صیقلی شده ولی در چهار گوشه دستگاه همچنان بخش های پلاستیکی که در نقش ضربه گیر عمل خواهندکرد نیز مشاهده می شود. همچنین ضخامت 6.9 میلیمتری دستگاه در مقابل ضخامت 7.3 میلیمتری زد 3 قابل لمس است. 

 

 

 

 

 

 

منبع: PocketNow  2 اردیبهشت 1394
16809 بازدید
17 نظر
3.67
  52 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری