تست همراه اول

سرویس خبر
18 فروردین 1394 ساعت 10:30
4 نظر

 

تصویر رندر لو رفته از Xperia C4

جی اس ام: در ماه های گذشته خبر های زیادی درباره گوشی Cosmos با دوربین مخصوص سلفی از طرف سونی به گوش رسیده است. اکنون به نظر می رسد Cosmos در حقیقت کد نسل بعدی Xperia C3 است و با نام تجاری Xperia C4 به بازار عرضه خواهد شد.

جی اس ام: اخیرا با محبوب شدن عکس های سلفی مخصوصا در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، شرکت های گوشی سازی نیز گوشی های با دوربین سلفی بهتر عرضه می کنند. برخی شرکت ها مانند سونی و اچ تی سی تنها به یک دوربین بهتر قانع نیستند. سال گذشته گوشی های Xperia C3 و HTC Desire Eye معرفی شدند که در جلو از یک دوربین خیلی خوب همراه با فلش LED استفاده می کردند. حال عکس رندری مربوط به نسل بعدی سلفی بگیر سونی منتشر شده است.

در ماه های گذشته خبر های زیادی درباره گوشی Cosmos با دوربین مخصوص سلفی از طرف سونی به گوش رسید. اکنون به نظر می رسد Cosmos در حقیقت کد نسل بعدی Xperia C3 است و با نام تجاری Xperia C4 به بازار عرضه خواهد شد.

 

 

امروز یک تصویر رندر از این گوشی به بیرون درز کرده است. این رندر بسیار شبیه به عکس هایی است که پیش تر از Cosmos لو رفته بود. گوشی که با آن روبرو هستیم همانند نسل قبلی خود یک دوربین بزرگ همراه با یک فلش LED در جلو دارد. ولی از نظر طراحی، بهبود هایی نسبت به نسل قبلی مشاهده می شود. از جمله این بهبودها می توان به گردتر شدن گوشه های گوشی اشاره کرد.

به گفته منبع لو دهنده این عکس، Xperia C4 در ماه May و یا June معرفی می شود. C4 با اندروید 5 و در رنگ های سفید، مشکی و فیروزه ای، عرضه خواهد شد. متاسفانه هنوز مشخصات سخت افزاری گوشی منتشر نشده است اما با توجه به نسل قبلی آن، احتمالا ما باز هم با یک گوشی میان رده و البته قیمتی معقول، روبرو خواهیم بود. شما درباره این گوشی چه فکر می کنید ؟

 

منبع: GSMArena  18 فروردین 1394
4 نظر
4.20
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری