سرویس خبر
15 فروردین 1394 ساعت 09:35
24 نظر

 

سونی برنده 15 جایزه طراحی شد

جی اس ام: Sony از ابتدای تأسیس در سال ۱۹۴۶ تاکنون به هدایت بازار محصولات الکترونیکی مصرفی از طریق پیشرفت‌های فناوری ادامه داده و شیوهٔ به‌کارگیری و احساس ما به تکنولوژی را تغییر داده است.

 جی اس ام:Sony از ابتدای تأسیس در سال ۱۹۴۶ تاکنون به هدایت بازار محصولات الکترونیکی مصرفی از طریق پیشرفت‌های فناوری ادامه داده و شیوهٔ به‌کارگیری و احساس ما به تکنولوژی را تغییر داده است. مبنای چنین دستاوردی در تعهد مستمر این شرکت به طراحی زیبا و کاربردی با در نظر داشتن خواسته‌های مصرف‌کنندگان، نهفته است. این امر برای نخستین‌بار در سال ۲۰۰۰ زمانی که Sony جایزهٔ تیم طراحی سال Red Dot را دریافت کرد، به رسمیت شناخته شد. امسال Sony موفقیت دیگری را جشن می‌گیرد چرا که Red Dot با ۱۵ جایزه از طراحی نوآورانهٔ محصولات این شرکت قدردانی کرد.

جوایز:Red Dot طراحی محصول که یکی از معتبرترین جوایز طراحی محصولات است، توسط Design Zentrum Nordrhein Westfalen در اِسِن آلمان اهداء می‌شود. در سال ۲۰۱۵ هیئت داوران ۴۹۲۸ درخواست از ۵۶ کشور دریافت کردند که گواهی بر جایگاه این جوایز در جهان است.

در بین محصولات برندهٔ جایزه، Sony دو جایزهٔ‌ Red Dot برد: جوایز بهترین بهترین‌ها. ۹ معیار داوری استفاده شده، طیفی از معیارها و شاخص‌ها را از درجهٔ نوآوری و معیارهای سخت و نرم طراحی کیفی تا معیارهای شاخص‌های عملکردی و اکولوژیک، در بر می‌گیرد و از این رو طراحی پیشگام، حساب‌شده، زیبا و خوشنود کننده را ارج می‌نهد.

پروژکتور پرتاب لیزر بسیار کوتاه زیبای LSPX-W1S نخستین گام در تحقق مفهوم «Life Space UX» متعلق به Sony است، تجربهٔ کاربری جدیدی که به لطف طراحی شیکی که به‌طور یکپارچه با هر بخشی از خانه‌تان هماهنگ می‌شود، مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازد تا از محتوای سرگرمی‌شان در اتاق نشیمن با شیوه‌ای کاملاً جدید و باورنکردنی، لذت ببرند. لنز پرتاب بسیار کوتاه لیزر به شما اجازه می‌دهد پروژکتور را نزدیک دیوارتان قرار دهید و از این طریق پروژکتور LSPX-W1S را قادر می‌سازد تا کل فضا را به پنجره‌ای با اندازهٔ واقعی با تصویر گستردهٔ ۱۴۷ اینچی تغییر دهد که به‌وضوح ۴ برابر Full HD خود می‌بالد و با این کار فضاهای زندگی را به محیط‌های متحول‌شدن تبدیل می‌کند. طراحی شیک و شبیه مبلمان پروژکتور 4K پرتاب بسیار کوتاه لیزر با فضاهای کنونی زندگی سازگار شده و پرداخت ظریف آلومینیومی‌اش هر اتاق نشیمنی را لوکس و شکیل‌تر می‌نمایاند. این پروژکتور که به‌عنوان قطعه مبلمانی ظریف و زیبا طراحی شده است، نقطهٔ کانونی بی‌همتایی را خلق می‌کند، چه خاموش باشد و چه روشن.

 

 

Xperia E3 عملکردی سریع و سرگرمی بی‌رقیبی را با ویژگی‌های سرگرم‌کننده‌ای که به‌آسانی قابل استفاده هستند، ارائه می‌کند. Xperia E3 که از همان طراحی و سبک زیبای تلفن‌های هوشمند پرچم‌دار سری Z3 بهره می‌برد، به زیبایی صنعتگری شده و به‌محض بیرون آوردن آن از بسته زیبایی‌اش را به رخ می‌کشد. E3 که هم نازک و هم سبک است به‌گونه‌ای طراحی شده است تا استفاده از آن تنها با یک‌دست آسان باشد و از این رو برای زندگی در حال حرکت ایده‌ال است. Xperia E3 همچنین نمایشگر ۴٫۵ اینچی بزرگ را با دوربین پشتی ۵ مگاپیکسلی به همراه برنامه‌های دوربین Xperia و HDR برای عکس و باتری قدرتمند با ماندگاری طولانی باحالت Battery STAMINA برای سرگرم نگه‌داشتن شما به مدت طولانی‌تر، تلفیق می‌کند.

 

 

 

برندگان جایزهٔ Red Dot

در سال ۲۰۱۵‏،‏ Sony موفق به دریافت ۱۳ جایزهٔ طراحی محصول برای مدل‌های گوناگونی شامل گروه‌های مختلف محصولات این شرکت قدرتمند فناوری، شد.

برندگانی مانند سری BRAVIA X9500B،‏ سری Xperia Z3، ‏NW-ZX2 Walkman‏ و همچنین دوربین DSC-RX100M3 Cyber-shot نشانگر طراحی کاربردی و باسلیقه‌ای است که جریان فناوری را در محیط‌های زندگی مصرف‌کنندگان یکپارچه می‌کند. این محصولات در کنار SRS-X99 بر ترکیبی بین عملکرد فناوری طراحی ساده‌گرایانه و باوقار تمرکز می‌کنند که ارزش‌افزوده‌ای بی‌نقص را به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهند.

 

 

 

Sony همچنین به دلیل نیروی نوآوری‌اش در بخش پزشکی برندهٔ جایزه شد. نمایشگر قابل نصب بر روی سر HMS-3000MT توانسته است از طریق افزایش راحتی برای پزشکان در جایی که بیشترین نیاز را به آن دارند یعنی در حین جراحی، خستگی آن‌ها را کاهش دهد.

 

Red Dot: بهترین بهترین‌ها

LSPX-W1S

Xperia E3

Red Dot

 سریBRAVIA™ X9500B

 سریBRAVIA X9000C

NW-ZX2

SRS-X99

DSC-RX100M3

HMS-3000MT

Xperia Z3

Xperia Z3 Tablet Compact

Xperia Z3 Compact

Xperia T2 Ultra

Xperia M2 Aqua

SmartBand Talk، SmartWatch 3

SSE-TN1  15 فروردین 1394
24 نظر
4.53
  19 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری