تست همراه اول

سرویس خبر
23 اسفند 1393 ساعت 13:45
6 نظر

 

باتری پشتیبان وان پلاس با قیمت استثنایی به زودی عرضه می شود

جی اس ام: شرکت وان پلاس را حتما می شناسید. این شرکت نوپا به واسطه گوشی وان پلاس وان که به قاتل پرچمداران مشهور بود، وارد بازار گوشی های هوشمند شد. مشخصه بارز گوشی وان پلاس وان، قیمت ارزان در مقابل سخت افزار قدرتمند بود. حال این شرکت وارد حوزه لوازم جانبی برای موبایل ها شده است و اولین محصولشان باتری پشتیبان 10 هزار میلی آمپری است.

جی اس ام: شرکت وان پلاس را حتما می شناسید. این شرکت نوپا به واسطه گوشی وان پلاس وان که به قاتل پرچمداران مشهور بود، وارد بازار گوشی های هوشمند شد. مشخصه بارز گوشی وان پلاس وان، قیمت ارزان در مقابل سخت افزار قدرتمند بود. حال این شرکت وارد حوزه لوازم جانبی برای موبایل ها شده است و اولین محصولشان باتری پشتیبان 10 هزار میلی آمپری است که تنها 14.99 دلار قیمت دارد. 

 

 

البته خبر عرضه این باتری پشتیبان از طرف وان پلاس مدت ها پیش شنیده شده بود ولی این اولین بار است که عکس و تاریخ عرضه آن منتشر می شود. فروش این باتری 10 هزار میلی آمپری از 26 اسفند ماه شروع می شود. از نظر قیمتی اگر بخواهیم این پاوربانک را با نمونه های مشابه مقایسه کنیم، پاوربانک 10 هزار میلی آمپری سونی 90 دلار قیمت دارد در صورتی که این مدل تنها با قیمت 15 دلار عرضه می شود.

 

منبع:GSMArena  23 اسفند 1393
6 نظر
4.43
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری