تست همراه اول

سرویس خبر
20 اسفند 1393 ساعت 17:11
17 نظر

 

عضو تیم تست اپلیکیشن جدید ما باشید

جی اس ام: بعد از اپلیکیشن جی اس ام، حالا نوبت به یک اپلیکیشن جدید رسیده است؛ «اپلیکیشن مجلات کالایاب». این اپلیکیشن در حال حاضر در مرحله تست نهایی قرار دارد و گروهی از کاربران ما، در حال کار کردن با آن هستند. اگر شما هم تمایل دارید عضو این تیم باشید، ما را همراهی کنید.

جی اس ام: بعد از اپلیکیشن جی اس ام، حالا نوبت به یک اپلیکیشن جدید رسیده است؛ «اپلیکیشن مجلات کالایاب». این اپلیکیشن اندرویدی در حال حاضر در مرحله تست نهایی قرار دارد و گروهی از کاربران ما، در حال کار کردن با آن هستند. اگر شما هم تمایل دارید عضو این تیم باشید، ما را همراهی کنید.

 

ما در جی اس ام، برای داشتن یک خدمت بی عیب و نقص، در حال توسعه تیم تست خود هستیم. اعضای این تیم، با اپلیکیشن اندرویدی «مجلات کالایاب» کار می‌ کنند و باگ‌ های احتمالی آن را به ما گزارش می‌ دهند. این بهترین راه برای یک ارائه بدون نقص است. البته به زودی، این اپلیکیشن را برای سیستم عامل iOS نیز ارائه خواهیم داد.

با ثبت نام در فرم زیر، طی روزهای آینده از طریق یک خبرنامه، نسخه آزمایشی اپلیکیشن کالایاب را دریافت خواهید کرد. تنها کافی است بعد از تست، مواردی را که به نظر شما نیاز به بازنگری دارند برای ما ارسال کنید.

پیشتر، از کمکی که در این راستا به می کنید تشکر کرده و امیدواریم بتوانیم خدماتی برای شما ارائه کنیم که رضایت همه کاربران را به همراه داشته باشد.

ثبت نام تکمیل شد.  20 اسفند 1393
17 نظر
4.35
  20 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری