تست همراه اول

سرویس خبر
13 اسفند 1393 ساعت 11:45
11 نظر

 

ساعت هوشمند Pebble Time، موفق ترین پروژه Kickstarter تاکنون

جی اس ام: حتما تا کنون نام Kickstarter را شنیده اید. کیک استارتر وب سایتی است که در آن شرکت های نوپا، ایده های خود را ارائه می دهند. این کار با هدف جذب سرمایه مالی انجام می شود و از این رو، برای شروع یک پروژه هرکدام از ایده دهندگان باید یک مبلغ و مدت زمان نیز مشخص کنند.

جی اس ام: حتما تا کنون نام Kickstarter را شنیده اید. کیک استارتر وب سایتی است که در آن شرکت های نوپا، ایده های خود را ارائه می دهند. این کار با هدف جذب سرمایه مالی انجام می شود و از این رو، برای شروع یک پروژه هرکدام از ایده دهندگان باید یک مبلغ و مدت زمان نیز مشخص کنند. حال شرکت Pebble دوباره به کیک استارتر بازگشته تا سرمایه برای ساخت و عرضه دومین نسل از ساعت های هوشمند خود را جذب کند. 

 

 

آنها 7 روز پیش Pebble Time را در وبسایت کیک استارتر ثبت کردند. هدف آنها جمع آوری 500 هزار دلار در مدت زمان 30 روزه بوده است. اکنون بعد از هفت روز، آنها توانستند برای ساعت هوشمند جذاب خود، بیش از 15 میلیون دلار سرمایه جذب کنند تا تبدیل به موفق ترین پروژه کیک استارتر شوند. 

همچنین آنها روز گذشته به واسطه پشتیبانی های مالی فراوانی که داشتند، نسخه فلزی و طلایی رنگ Pebble Time را رونمایی کردند.

 

 

 

البته عکسی که از آن منتشر کردند کمی آشنا بنظر می رسد! 

 

 

این نسخه طلایی رنگ با قیمت 300 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی معمولی Pebble Time با قیمت 199 دلار و نسخه استیل آن با قیمت 250 دلار به فروش خواهد رسید. شما درباره ساعت های هوشمند Pebble چه فکر می کنید؟

 

منبع: GSMArena  13 اسفند 1393
11 نظر
3.22
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری