تست همراه اول

سرویس خبر
13 اسفند 1393 ساعت 10:30
1 نظر

 

یکی از زیباترین ساعت های هوشمند با ظاهری کلاسیک توسط Mondaine معرفی شد

نویسنده مهمان: شرکت Mondaine به تازگی اولین ساعت هوشمند ساخت سوییس را با نام Mondaine Helvetica No. 1 معرفی کرده، که ترکیبی از ساعت سازی کلاسیک و تکنولوژی مدرن است.

نویسنده مهمان: شرکت Mondaine به تازگی اولین ساعت هوشمند ساخت سوییس را با نام Mondaine Helvetica No. 1 معرفی کرده، که ترکیبی از ساعت سازی کلاسیک و تکنولوژی مدرن است.
اگرچه دستگاه های اخیر مثل Moto 360 و ساعت هوشمند اپل که به زودی به بازار می آید، تا حد زیادی ساعت های هوشمند را از نظر ظاهری بهبود بخشیده اند، اما باید صادقانه بگوییم که بسیاری از ساعت های هوشمند پیشین در متقاعد کردن کاربران برای خرید یک ساعت هوشمند به جای ساعت هایی با ظاهر کلاسیک و همیشگی شکست خورده اند.
Mondaine Helvetica No. 1 می تواند این رویه را با ایجاد یک طراحی فوق العاده شیک توسط ساعت ساز سوئیسی، تغییر دهد. این ساعت به یک قالب فلزی مات، صفحه عقربه دار سفید، شیشه سفایر و بند چرمی مجهز شده است. 
 
 
همانطور که از اسمش پیداست، در آن از فونت Helvetica استفاده شده و از نظر ظاهری شبیه  به ساعت بزرگترین ایستگاه راه آهن سوئیس یا همان SBB است. 
اگرچه ظاهر این ساعت شبیه به ساعت های کلاسیک است، اما درست بالای عدد 6 دایره کوچکی از اعداد وجود دارد که چند قابلیت هوشمند این ساعت را به شکل آنالوگ نمایش می دهد. بخش هوشمند ساعت به پلتفرم MotionX مجهز شده و می تواند فعالیت ها و الگوی خواب شما را دنبال کند و اجازه می دهد کاربر در صورت بهم ریختن چرخه خوابش یک آلارم دریافت کند، همچنین کاربر می تواند با کمک یک مربی و برنامه منظم به وزن ایده آل خود دست یابد.
ما هنوز در مورد قیمت این ساعت چیزی نشنیده ایم، هرچند که حدس می زنیم قیمت اش از ساعت های عادی و کلاسیک بالاتر باشد که البته منصفانه به نظر می رسد. شرکت Mondaine گفته که قرار است این ساعت در پاییز سال جاری عرضه شود.
احتمالا Helvetica می تواند رقیب خوبی برای Apple Watch طلایی گران قیمت در بازار ساعت های هوشمند باکیفیت باشد.
 


  13 اسفند 1393
1 نظر
3.05
  19 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری