تست همراه اول

سرویس خبر
12 اسفند 1393 ساعت 09:38
147 نظر

 

ویژگی‌های آیفونی در Galaxy S6 سامسونگ

- جی اس ام: در بین سازندگان گوشی بیشترین رقابت سال‌های اخیر میان سامسونگ و اپل بوده است. رقابت این دو شرکت گاهی حتی منجر به اختلافات و متهم کردن یکدیگر به دزدیدن ایده‌ها نیز شده است.

سید - جی اس ام: در بین سازندگان گوشی بیشترین رقابت سال‌های اخیر میان سامسونگ و اپل بوده است. رقابت این دو شرکت گاهی حتی منجر به اختلافات و متهم کردن یکدیگر به دزدیدن ایده‌ها نیز شده است.

گلکسی اس 6 تغییرات زیادی از نظر ظاهری با نسل قبلی خود یعنی اس 5 دارد. باتری جدا نشدنی اولین نکته‌ای است که در این گوشی به چشم می‌خورد و همچنین عدم وجود درگاه کارت حافظه. فریم پلاستیکی جای خود را به فریم مستحکم آلومینیومی داده است و گوشی را به یک گوشی یک تکه تبدیل کرده است. شاید این گوشی بهترین گوشی ساخته شده توسط سامسونگ باشد اما به عقیده اکثر موبایل دوستان این گوشی بسیار شبیه به گوشی آیفون 6 است.

در این عکس همان‌طور که مشاهده می‌کنید سه گوشی آیفون 6، گلکسی اس 6 و گلکسی اس 5 روی هم قرار دارند.

 

 

 

 

کاملا مشخص است که سامسونگ گلکسی اس 5 را تبدیل به آیفون 6 کرده است؛ بنابراین سامسونگ قبول کرده است که اپل برخی از جایگاه‌ها و طراحی‌هایش درست بوده است بر همین اساس تغییرات زیر را در گوشی جدیدش مشاهده می‌شود:

 

-        سامسونگ جای هدفون را از بالای گوشی به پایین آن منتقل کرده است دقیقا همان جایی که این پورت در آیفون 6 دیده می‌شود.

-        سامسونگ فهمید که بهتر است به‌جای قرار دادن پوشش روی پورت برای جلوگیری از نفوذ آب از پورت‌های ضد آب استفاده کند.

-        اسپیکر گوشی را از قاب پشتی به کناره پایینی منتقل کرده است.

-        اسپیکر نیز بسیار شبیه به اسپیکر آیفون 6 است.

-        فریم دور و کلیدها بسیار شبیه به آیفون 6 شده است.

به نظر ما اس 6 گرچه بسیار شبیه به آیفون طراحی شده است اما اگر سیستم عامل اندروید و گوشی‌های سامسونگ را دوست داشته باشید این گوشی می‌تواند به بهترین گوشی اندرویدی سامسونگ که تا کنون داشته‌اید تبدیل شود.

 

نظر شما درباره این شباهت چیست؟ آیا شما فکر می‌کنید این کار سامسونگ اشتباه بوده است و یا باعث بیشتر شدن محبوبیتش در بازار خواهد شد؟  12 اسفند 1393
147 نظر
3.04
  77 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری