تست همراه اول

سرویس خبر
5 اسفند 1393 ساعت 11:59
16 نظر

 

نسخه بتای دوم از iOS 8.3 هفت زبان جدید برای سیری را به همراه دارد

– جی اس ام: شب گذشته اپل نسخه دوم بتا از iOS 8.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. این نسخه شامل بهبودهای بسیاری در زمینه دستیار صوتی اپل یعنی سیری است. بیش از ۷ زبان به سیری اضافه شده و حالا این دستیار صوتی می تواند زبان های انگلیسی (هند)، انگلیسی (نیوزلند)، روسی، دانمارکی، هلندی، پرتغالی (برزیل)، سوئدی، ترکی و تایلندی را متوجه شود و به دستورات صوتی آنها واکنش نشان دهد.

– جی اس ام: شب گذشته اپل نسخه دوم بتا از iOS 8.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. این نسخه شامل بهبودهای بسیاری در زمینه دستیار صوتی اپل یعنی سیری است. بیش از ۷ زبان به سیری اضافه شده و حالا این دستیار صوتی می تواند زبان های انگلیسی (هند)، انگلیسی (نیوزلند)، روسی، دانمارکی، هلندی، پرتغالی (برزیل)، سوئدی، ترکی و تایلندی را متوجه شود و به دستورات صوتی آنها واکنش نشان دهد. تاکنون نیز سیری می توانست زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، چینی از جمله کانتونی و ماندارین، ایتالیایی، کره ای و اسپانیایی را متوجه شود. 
 
   
 
در حالی که هنوز نسخه نهایی iOS 8.2 در اختیار عموم قرار نگرفته است اپل در حال کار بر روی نسخه های آزمایشی iOS 8.3 است تا آن را با فاصله کوتاهی از iOS 8.2 منتشر کند. طبق اخباری که منتشر شده در آینده نزدیک شاهد عرضه عمومی iOS 8.3 نخواهیم بود اما یک نسخه پیش نمایش عمومی از آن در اواسط ماه مارس عرضه می شود. این نسخه عمومی برای همه کاربران قابل استفاده است و فقط مختص توسعه دهندگان نیست.
اپل دستیار صوتی خود را ابتدا در iOS 5 در این سیستم عامل قرار داد. در آن زمان وجود یک دستیار صوتی که نوآوری محسوب می شد و پلتفرم های دیگر از آن محروم بودند اما هم اکنون پلتفرم های اندروید و ویندوز نیز با Google Now و کورتانا در حال رقابت با سیری هستند. بدین ترتیب به نظر می رسد اپل تمرکز بیشتری بر روی قابلیت های سیری گذاشته تا این بخش از آی او اس از رقبای خود عقب نماند.
 


  5 اسفند 1393
16 نظر
4.00
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری