تست همراه اول

سرویس خبر
15 بهمن 1393 ساعت 11:59
11 نظر

 

اپل iOS8.2 را تا ماه مارس منتشر نخواهد کرد

جی اس ام: روز گذشته خبری مبنی بر انتشار نسخه پنجم آزمایشی iOS8.2 برای توسعه دهندگان منتشر شد که خبر آن را در مطالعه کردید. حالا به نظر می رسد مشخص شده که نسخه نهایی iOS8.2 تا قبل از ماه مارچ در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت.

جی اس ام: روز گذشته خبری مبنی بر انتشار نسخه پنجم آزمایشی iOS8.2 برای توسعه دهندگان منتشر شد که خبر آن را در مطالعه کردید. حالا به نظر می رسد مشخص شده که نسخه نهایی iOS8.2 تا قبل از ماه مارس در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت. 

 

 

بر طبق منابع موثقی که BGR از آن خبر داده است، اپل تا قبل از ماه مارس یعنی تا حدودا ماه فرودین سال آینده، نسخه نهایی iOS8.2 را منتشر نخواهد کرد. گفته می شود این نسخه شامل رفع تعدادی از باگ ها، بهبودهای کلی در سیستم عامل و از همه مهم تر پشتیبانی از ساعت اپل خواهد بود. 

پیش از این تیم کوک نیز گفته بود که اپل تا قبل از ماه اپریل قرار نیست که اپل واچ را به فروش برساند و باید حداقل تا اپریل منتظر آن بمانیم. گفته می شود تعدادی از توسعه دهندگان منتخب اپل در حال تست اپلیکیشن های خود بر روی اپل واچ هستند. باید منتظر ماند و دید آغاز سال 94 شاهد چه خبرهایی برای کاربران آی دیوایس های اپل خواهیم بود.

 

   15 بهمن 1393
11 نظر
3.82
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری