تست همراه اول

سرویس خبر
5 بهمن 1393 ساعت 11:55
47 نظر

 

Galaxy S6 دوربین 20 مگاپیکسلی دارد

جی اس ام: گوشی گلکسی اس 6 چند وقتی است که در کنار پرچمدار بعدی اچ تی سی، اخبار را قبضه کرده است. روز گذشته به صورت اختصاصی خبر طراحی نسل بعد گلکسی اس های سامسونگ را منتشر کرد و امروز خبر دوربین 20 مگاپیکسلی این گوشی به گوش می رسد.

جی اس ام: گوشی گلکسی اس 6 چند وقتی است که در کنار پرچمدار بعدی اچ تی سی، اخبار را قبضه کرده است. روز گذشته به صورت اختصاصی خبر طراحی نسل بعد گلکسی اس های سامسونگ را منتشر کرد و امروز خبر دوربین 20 مگاپیکسلی این گوشی به گوش می رسد. اطلاعات این دوربین از شرکت سامسونگ الکترو مکانیک به بیرون درز کرده است. سنسور 20 مگاپیکسلی گلکسی اس 6 از ویژگی لرزشگیر اپتیکال پشتیبانی می کند.

 

 

سال گذشته شرکت SEM یا همان سامسونگ الکترو مکانیک به دلیل ساخت دوربین های رده پایین ضررهای زیادی متحمل شده است اما آمارهای جدید حاکی از آن است که سال 2015 سال رشد صعودی سود این شرکت است. این شرکت اخیرا به ساخت دوربین های 16 و 20 مگاپیکسلی مجهز به لرزشگیر اپتیکال اقدام کرده است و پیش بینی می شود مدل 20 مگاپیکسلی این دوربین ها در گلکسی اس 6 استفاده خواهد شد. تا حالا دیده نشده بود که سامسونگ سنسور 20 مگاپیکسلی برای دوربین موبایل بسازد ولی با توجه به ساخت این سنسور، انتظار می رود گلکسی اس 6 اولین و شایسته ترین میزبان این سنسور 20 مگاپیکسلی باشد.

   5 بهمن 1393
47 نظر
3.76
  42 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری