تست همراه اول

سرویس خبر
4 بهمن 1393 ساعت 11:02
4 نظر

 

اولین بازی برای ساعت هوشمند اپل ارائه شد

جی اس ام: اگرچه تا ماه مارس خبری از ساعت اپل نخواهد بود، اما اولین بازی برای این ساعت هوشمند امروز ارائه شد. Letterpad نام این بازی است که علاوه بر ساعت هوشمند اپل در آیفون و آی پد نیز ارائه خواهد شد.

جی اس ام: اگرچه تا ماه مارس (اواسط اسفند) خبری از ساعت اپل نخواهد بود، اما اولین بازی برای این ساعت هوشمند امروز ارائه شد. Letterpad نام این بازی است که علاوه بر ساعت هوشمند اپل در آیفون و آی پد نیز ارائه خواهد شد.

به یاد داشته باشید که در مورد یک محصول با اندازه صفحه نمایش 1.5 اینچ صحبت می کنیم، به همین خاطر توسعه دهندگان مجبور به کار بیشتر برای بهینه کردن اپلیکیشن خود با این اندازه صفحه نمایش هستند. البته این بازی گرافیک چندان سنگینی ندارد که کار را برای توسعه دهنده سخت کند.

محیط برنامه این بازی شامل یک مربع 3×3 است و 200 پازل در آن قرار دارد که کاربر باید آن ها را حل کند. علاوه بر این کاربران می توانند پازل های مخصوص خود را طراحی کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند.

هنوز قیمت و زمان ارائه این برنامه مشخص نشده است، اما به طور حتم تا ماه مارس یعنی زمان ارائه اپل واچ نمی توانید این بازی را بر روی دستان خود انجام دهید.

منبع: phonearena  4 بهمن 1393
4 نظر
2.75
  12 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری