تست همراه اول

سرویس خبر
1 بهمن 1393 ساعت 11:00
3 نظر

 

نسخه بعدی ویندوزفون، ویندوز 10 نام خواهد داشت

جی اس ام: موضوع نام نسخه بعدی ویندوزفون مدتهاست که میان هوادارن این سیستم عامل پیچیده است. پیش تر در شایعات و خبرها داشتیم که مایکروسافت برای یکپارچگی بیشتر پلتفرم های خودش، نام ویندوزفون بعدی را به ویندوز تغییر خواهد داد.

جی اس ام: موضوع نام نسخه بعدی ویندوزفون مدتهاست که میان هوادارن این سیستم عامل پیچیده است. پیش تر در شایعات و خبرها داشتیم که مایکروسافت برای یکپارچگی بیشتر پلتفرم های خودش، نام ویندوزفون بعدی را به ویندوز تغییر خواهد داد. اکنون طبق برخی عکس ها که در از سایت مایکروسافت گرفته شده، می توان با قطعیت گفت که سیستم عامل بعدی مایکروسافت برای موبایل ها، ویندوز 10 نام خواهد داشت.

 

 

اسکرین شات بالا که مشاهده می کنید از سایت مایکروسافت گرفته شده است اما اکنون اگر به همین سایت بروید دیگر عبارت ویندوز 10 را نخواهید دید و توسط ردموندی ها حذف شده است. ولی با این وجود مایکروسافت نمی تواند این عبارت را از نتایج سرچ گوگل حذف کند. اکنون هم اگر عبارت Lumia 532 را در گوگل جست و جو کنید، در اولین نتیجه سایت مایکروسافت و عبارت Windows 10 را خواهید دید.

 

 

انتخاب نام کوتاه ویندوز 10 برای پلتفرم موبایل های مایکروسافت، در راستای استراتژی One Windows این شرکت است که در اولین مراسم معرفی ویندوز 10 از آن نام برده شد. در واقع اگر بیشتر لایه های نرم افزاری مانند اکوسیستم اپلیکیشن ها و مکانیسم های توزیع بین رنج های متفاوتی از دستگاه های سخت افزاری به اشتراک گذاشته شوند، می توان تجربه کاربری بسیار بهتری برای کاربر فراهم کرد و درنتیجه نام گذاری پلتفرم های مختلف به یک نام واحد نیز انتخاب عاقلانه ای خواهد بود.

اگرچه عکس اول از سایت مایکروسافت گرفته شده است اما هنوز هم هیچ نطق رسمی درباره تغییر نام پلتفرم ویندوزفون ارائه نشده است. خوش بختانه زمان زیادی تا مراسم مایکروسافت باقی نمانده است و ردموندی ها در ساعات پیش رو یک کنفرانس برای معرفی ویندوزفون جدید برگذار خواهند کرد.

   1 بهمن 1393
3 نظر
4.89
  18 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری