تست همراه اول

سرویس خبر
16 دی 1393 ساعت 14:40
10 نظر

 

کمک هزینه آوای انتظار«پاشایی» به بیماران سرطانی رسید

: همراه اول بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان کرد.

: همراه اول بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان کرد.
 
 
 
 
به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح روز دوشنبه 15 دیماه، طی مراسمی در ساختمان مؤسسه تحقیقات، آموزش و درمان سرطان و با حضور خانواده (پدر و عموی) زنده یاد مرتضی پاشایی، چک یک میلیارد و 807 میلیون و 402 هزار و 720ریالی همراه اول برای کمک به ساخت مرکز جامع سرطان تحویل این مؤسسه شد.
این مبلغ درآمد حاصله از فعالسازی ماندگارترین آواهای انتظار زنده یاد مرتضی پاشایی از تاریخ 27 آبان ماه تا 4 آذر ماه سال جاری توسط مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بود که صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می شود.
 
 
 
 
همراه اول در 27 آبان ماه سال جاری با ارسال پیامک اعلام کرده بود که بدلیل فوت زنده یاد مرتضی پاشایی بر اثر بیماری سرطان، به نمایندگی از همراه هان همیشگی خود، به مدت 8 روز درآمد حاصله از فعالسازی چهار آوای انتظار ماندگار این خواننده جوان را صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می کند.
 
 
 
 
با اعلام این خبر توسط همراه اول، بسیاری از مشترکین این اپراتور، آواهای انتظار زنده یاد پاشایی را انتخاب کردند که از این بابت طی 8 روز، بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال درآمد حاصل شد.
در این مراسم همچنین همراه اول به عنوان حامی کنفرانس «سرطان و پیشگیری» که 6 و 7 بهمن ماه در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار می شود، معرفی شد. 
همراه اول پیش از این نیز با اختصاص سامانه 8825 جهت جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت مرکز جامع سرطان و با همکاری های دو جانبه با مؤسسه محک، از بیماران سرطانی حمایت کرده بود.
 
 
 


  16 دی 1393
10 نظر
4.53
  17 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری