تست همراه اول

سرویس خبر
15 دی 1393 ساعت 10:30
13 نظر

 

تصویر احتمالی از بدنه گلکسی اس 6

جی اس ام: اینکه نسل ششم از تلفن های گلکسی اس سامسونگ، متفاوت با دیگر گوشی های این سری است، را همه ما می دانیم. این روند با گوشی گلکسی آلفا شروع شد و نوار فلزی دور این گوشی به سری نوت و گلکسی نوت 4 هم رسید. اکنون نوبتی هم باشد، نوبت گلکسی اس 6 است تا فلز را در بدنه خود ببیند.

جی اس ام: اینکه نسل ششم از تلفن های گلکسی اس سامسونگ، متفاوت با دیگر گوشی های این سری است، را همه ما می دانیم. این روند با گوشی گلکسی آلفا شروع شد و نوار فلزی دور این گوشی به سری نوت و گلکسی نوت 4 هم رسید. اکنون نوبتی هم باشد، نوبت گلکسی اس 6 است تا فلز را در بدنه خود ببیند. زبان طراحی جدید محصولات دیگر به سامسونگ دیکته شده و این شرکت در حال تغییر طراحی های خود در گوشی هایش است. 

 

 

 

همانطور که مشاهده می کنید تلفن گلکسی اس 6 پا را فراتر گذاشته و به جای یک نوار فلزی، بدنه ای کاملا فلزی دارد. در بالا و پایین این بدنه محفظه هایی برای دوربین و آنتن ایجاد شده است و احتمالا شما را هم یاد گوشی قدیمی HTC Lengend می اندازد.

 

 

در هر صورت استفاده از بدنه ی فلزی به جای پلاستیکی قطعا تاثیر به سزایی در فروش نسل بعدی پرچمداران سامسونگ خواهد داشت و کاربران بیشتری را جذب این گوشی خواهد کرد. شما درباره این عکس ها چه فکر می کنید؟ بنظر شما آیا این عکس ها وافعی است یا گوشی بعدی سامسونگ همجنان در پشت یک درب پلاستیکی خواهد داشت؟

 

 

در همین رابطه: گلکسی اس ۶ بدنه آلومینیومی و صفحه نمایش خمیده خواهد داشت

منبع: TheVerge  15 دی 1393
13 نظر
2.54
  13 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری