تست همراه اول

سرویس خبر
14 دی 1393 ساعت 21:00
4 نظر

 

CES 2015: شاید Withings Activité Pop را بتوان زیباترین ساعت هوشمند ارزان قیمت نامید

جی اس ام: Withings Activité یک ساعت سوئیسی است. بسیار شبیه به ساعت هایی که ما دهه هاست از آن ها استفاده می کنیم با این تفاوت که کمی هوشمند تر است. اکنون نسخه ارزان تر و البته اسپورت تر این ساعت نیمه هوشمند معرفی شده است.

جی اس ام: Withings Activité یک ساعت سوئیسی است. بسیار شبیه به ساعت هایی که ما دهه هاست از آن ها استفاده می کنیم با این تفاوت که کمی هوشمند تر است. اکنون نسخه ارزان تر و البته اسپورت تر این ساعت نیمه هوشمند معرفی شده است. اما قبل از هرچیزی بهتر است نگاهی بیاندازیم به نسخه اولیه این ساعت.

شرکت Withings یک شرکت فرانسوی است که به تازگی وارد بازار ساعت های هوشمند شده است. این شرکت در اولین قدم ساعت هوشمند Withings Activité را روانه بازار کرد که یک ساعت زیبا و با موتور سوئیسی است و ۴۵۰ دلار قیمت دارد. اما در ظاهر این ساعت ۴۵۰ دلاری لغت هوشمند یافت نمی شود. این ساعت زیبا درون خود چیپست های مختلف جای داده است و تعداد قدم ها، کیفیت خواب و کیفیت شنای کاربر را اندازه گیری می کند. برای فهمیدن نتایج آن، باید به اپلیکیشن مخصوص این ساعت که فعلا فقط برای آیفون عرضه شده است (نسخه اندرویدی به زودی منتشر خواهد شد) رفت و از طریق بلوتوث ساعت هوشمند را با اپلیکیشن همگام سازی کرد تا از فعالیت های بدنی ثبت شده آگاه شد. نکته مهم این ساعت نیمه هوشمند و البته زیبا، عمر باتری ۸ ماهه آن است.


 

همانطور که گفتیم، شرکت Withings نسخه جدید این ساعت هوشمند را که قیمت به مراتب ارزان تری دارد، پیش از نمایشگاه CES معرفی کرده است. این شرکت فرمول ساخت ساعت های خود را کمی تغییر داده است؛ Withings Activité Pop ظاهری مشابه برادر گران تر خود دارد با این تفاوت که در سه رنگ و با بند های پلاستیکی عرضه می شود.

طبق اعلام Withings ساعت Pop در سه رنگ لاجوردی، خاکستری کوسه ای و رنگی مشابه رنگ شن، عرضه خواهد شد. البته به عبارت ساده تر می توان گفت در سه رنگ آبی، مشکی و چیزی مشابه پشمی عرضه خواهد شد. همچنین عبارت ساخت سوئیس هم در این ساعت دیگر پیدا نمی شود زیرا به اندازه ساعت Withings Activité رده بالا نیست و بدنه ای فلزی از جنس PVD، که فلزی مشابه فلز دیگر ساعت های معمولی بازار است همراه با یک بند سیلیکونی دارد. این ساعت هم مانند بردار خود ضد آب است و عمر باتری ۸ ماهه دارد.

 

 

Activité Pop از نظر ظاهری قطعا به خوبی برادر خود نیست اما در واقع تفاوت این دو مدل فقط در ظاهر است و در باطن ویژگی ها همچنان حفظ شده اند. این مدل ساعت ها اگرچه به اندازه ساعت های هوشمند اندرویدی و یا اپل واچ هوشمند نیستند و ممکن است استفاده از لغت نیمه هوشمند برای ساعت های Withings بهتر باشد اما یک رسالت کلی همانند تمامی ساعت های ساخته شده دارند و آن نمایش دادن ساعت به بهترین شکل است. در کنار این وظیفه که به خوبی از پس آن برآمده اند، ساعت های Withings چند کار کوچک دیگر انجام می دهند که بواسطه آنها کاربران زیادی را جذب خواهند کرد؛ مخصوصا مدل ۱۵۰ دلاری که قیمت به صرفه ای هم دارد. البته رنگ آبی آن نیز بسیار زیباست! شما درباره این ساعت هوشمند که عمر باتری ۸ ماهه هم دارد چه فکر می کنید؟ 

در ادامه می توانید برخی از عکس های مدل Withings Activité Pop را ببینید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار نمایشگاه CES 2015

 

منبع: TheVerge  14 دی 1393
4 نظر
4.62
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری