تست همراه اول

سرویس خبر
10 دی 1393 ساعت 17:38
12 نظر

 

ادعایی جدید؛سال 2015 سامسونگ اصلی ترین تولید کننده چیپ های اپل نخواهد بود

جی اس ام: بیشتر منابع خبری تا امروز این خبر را منتشر کرده‌ اند که در سال 2015 اپل به سمت سامسونگ باز می گردد و برای نسل بعدی آی پد به سراغ پردازنده های ساخت سامسمونگ خواهد رفت. اما امروز خبری منتشر شده که به طور کامل عکس این قضیه را نشان می دهد.

جی اس ام: بیشتر منابع خبری تا امروز این خبر را منتشر کرده‌ اند که در سال 2015 اپل به سمت سامسونگ باز می گردد و برای نسل بعدی آی پد به سراغ پردازنده های ساخت سامسونگ خواهد رفت. اما امروز خبری منتشر شده که به طور کامل عکس این قضیه را نشان می دهد.

گزارشی که از Taipei Times منتشر شده می‌ گوید در سال 2015 همچنان TSMC به عنوان اصلی ترین سازنده چیپ های اپل عمل خواهد کرد. در حال حاضر این کمپانی تایوانی به عنوان اصلی ترین تولید کننده چیپ های آیفون عمل می کند.

دو کمپانی سامسونگ و TSMC از نظر تکنیک ساخت پردازنده ها یکسان هستند و مهمترین تفاوت آن ها این است که کدام کمپانی می تواند به صورت انبوه تولید سریعتری داشته باشد.

این گزارش علاوه بر اینکه اعلام کرده سامسونگ به عنوان اصلی ترین سازنده چیپ های آیفون در سال آینده شناخته نخواهد شد، ادعا می کند TSMC در سال 2015 تواناسس درسافت تمام سفارشات چیپ های آیفون را ندارد و به همین علت اپل به احتمال قوی مجبور خواهد بود تا دست خود را به سمت سامسونگ دراز کند.

علاوه بر سامسونگ و TSMC کمپانی های دیگر نیز تمایل دارند تا گوشه ای از تولیدات چیپ های آیفون را به عهده بگیرند، که کمپانی های چینی در صدر این درخواست ها قرار دارند.

منبع: bgr  10 دی 1393
12 نظر
3.37
  27 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری