تست همراه اول

سرویس خبر
5 دی 1393 ساعت 19:30
19 نظر

 

اچ تی سی در سال ۲۰۱۵ گوشی های میان رده بیشتری تولید خواهد کرد

جی اس ام: جک تانگ، مدیر بخش آسیا شمالی شرکت تایوانی HTC اعلام کرده است که این شرکت در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۵ گوشی های میان رده بیشتری با پشتیبانی از شبکه 4G LTE عرضه خواهد کرد.

جی اس ام: جک تانگ، مدیر بخش آسیا شمالی شرکت تایوانی HTC اعلام کرده است که این شرکت در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۵ گوشی های میان رده بیشتری با پشتیبانی از شبکه 4G LTE عرضه خواهد کرد. همچنین این شرکت روی فروش اینترنتی محصولات نیز تمرکز بیشتری خواهد داشت تا بتواند گوشی های خود را به صورت آنلاین به فروش برساند. بنظر می رسد شرکت تایوانی HTC موفقیت های شیائومی در این زمینه را رصد کرده و با الگو برداری از این شیوه می خواهد جایگاه خود را در بازار بهتر از گذشته کند.

 

 

جک تانگ همچنین گفت که این شرکت انتظار دارد میزان فروشش در سال میلادی جدید دو برابر گذشته شود. علاوه بر این او درباره آمار فروش دوربین Action Cam اچ تی سی، یعنی HTC Re نیز آماری ارائه داد و به گفته او این دوربین کوچک مطابق پیش بینی های این شرکت توانسته ۲۰ هزار عدد بفروشد. 

او صحبت های خود را با خبر هایی از زمان دقیق عرضه گوشی Desire 820 پایان داد. طبق گفته او نسخه ۲ سیم کارته این گوشی با همکاری اوپراتور های موبایلی تایوان عرضه شده است و نسخه تک سیم کارته این گوشی نیز در ماه ژانویه سال ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد.

   5 دی 1393
19 نظر
4.46
  28 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری