تست همراه اول

سرویس خبر
28 آذر 1393 ساعت 15:45
74 نظر

 

گلکسی اس ۶ بدنه آلومینیومی و صفحه نمایش خمیده خواهد داشت

جی اس ام: هرچه به سال میلادی جدید نزدیک تر می شویم، خبر ها و شایعات پیرامون پرچمداران شرکت های مختلف بیشتر می شود. این بار نوبت به پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ یعنی گلکسی اس ۶ رسیده است.

جی اس ام: هرچه به سال میلادی جدید نزدیک تر می شویم، خبر ها و شایعات پیرامون پرچمداران شرکت های مختلف بیشتر می شود. این بار نوبت به پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ یعنی گلکسی اس ۶ رسیده است. پیش از این هم شایعات مختلفی راجع به این گوشی شنیده بودیم و واقعا سخت است که بخواهیم قضاوت کنیم کدام یک از این ها واقعی هستند و کدامشان دروغین.

منابع جدید خبر داده اند که گلکسی اس ۶ آلومینیومی خواهد بود. یعنی دیگر مانند گلکسی نوت ۴ فقط نوار دور گوشی فلزی نیست و همانند گوشی های سری A سامسونگ، بدنه کلی دستگاه فلزی خواهد بود.

 

 

علاوه بر بدنه فلزی، احتمالا این گوشی با صفحه نمایشی که در دو طرف خمیده است (چیزی مشابه گلکسی نوت Edge با این تفاوت که اینبار هر دو طرف صفحه نمایش خمیده است) عرضه خواهد شد.

پیش از این در خبر ها شنیده بودیم که گوشی گلکسی اس ۶، در دو نسخه معمولی و یک نسخه همانند گلکسی نوت Edge عرضه خواهد شد اما منابع جدید می گویند که گلکسی اس ۶ در یک مدل و با صفحه نمایش خمیده معرفی خواهد شد. البته بعید نیست که یک نسخه معمولی معرفی شود و اصلا گوشی با صفحه نمایش خمیده معرفی نشود.

همچنین همانند دیگر محصولات رده بالا سامسونگ، این گوشی نیز در دو نسخه و با دو پردازنده متفاوت عرضه خواهد شد؛ یک مدل با پردازنده Exynos 7 و یک مدل با پردازنده Snapdragon 810.

در نهایت پیش بینی می شود این گوشی در ابتدای سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شود و تا آن زمان این گوشی معرفی نخواهد شد. شما درباره پرچمدار بعدی سامسونگ چه فکر می کنید؟ آیا این بار سامسونگ می تواند سود خوبی از پرچمدار خود در گوشی ها به جیب بزند یا همانند گلکسی اس ۵، آمار فروش گوشی متفاوت از پیش بینی های سامسونگ خواهد بود؟

   28 آذر 1393
74 نظر
3.16
  83 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری