تست همراه اول

سرویس خبر
23 آذر 1393 ساعت 13:17
30 نظر

 

یک ماجراجویی ایرانی از نزدیک با Xperia Z3 Series

: بعد از راه اندازی نمایشگاه زیر آب سونی در دبی و به رخ کشیدن گوشی های ضد آب این کمپانی حالا نوبت به کویر رسیده تا مقاومت این گوشی ها در کویر و خاک نیز سنجیده شود. سونی در همین راستا برنامه رانندگی آفرود در کویر مرنجاب ترتیب داده که در این پست درباره آن می خوانید.

: بعد از راه اندازی نمایشگاه زیر آب سونی در دبی و به رخ کشیدن گوشی های ضد آب این کمپانی حالا نوبت به کویر رسیده تا مقاومت این گوشی ها در کویر و خاک نیز سنجیده شود. سونی در همین راستا برنامه رانندگی آفرود در کویر مرنجاب ترتیب داده که در این پست درباره آن می خوانید. رانندگی آفرود سراسر هیجان است و از عهدهٔ هر کسی و با هر ابزار و وسایلی ساخته نیست. برای داشتن یک تجربهٔ «خوب» رانندگی آفرود، به راننده‌ای قابل و کاربلد؛ لباس و کفش مناسب و راحت؛ خودرویی ویژه، ایمن و مطمئن، محلی مناسب برای رانندگی، شناخت درست از مسیر، همراه داشتن  آذوقهٔ کافی و یک تیم پرانگیزه نیاز هست. 

سونی بعد از فراهم کردن همهٔ مقدماتی که به آن اشاره کردیم برای اینکه این تجربه رو به بهترین تجربهٔ رانندگی آفرود اون هم به سبک ایرانی تبدیل کنند، برنامهٔ ویژه‌ای تدارک دیدند و در این بین Xperia Z3  نقش کلیدی رو ایفا می‌کند. با ما همراه بشید و از نزدیک ببینید که  Xperia Z3 Dual با قابلیت‌هایی مثل دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی با قابلیت فیلم‌برداری 4K و لرزش‌گیر SteadyShotTM، نفوذناپذیر بودن در برابر آب و گرد و غبار، صفحه‌نمایش بزرگ و روشن با قابلیت مشاهدهٔ واضح در هر شرایط روشنایی محیط، ماندگاری طولانی باتری برای ۲ روز بدون نیاز به شارژمجدد، پردازشگر سریع برای انجام هم‌زمان چند‌کار، پشتیبانی از دو سیم‌کارت به‌صورت هم‌زمان، قابلیت مسیریابی، همراه با لوازم جانبی SmartWear و چیزهایی حتی بیشتر از این‌ها، چطور در تحقق و به تصویر کشیدن این سفر پرهیجان به قلب کویر مرنجاب ایران با زیبایی‌های شگفت‌انگیزش و تبدیل این سفر به بهترین تجربهٔ رانندگی آفرود، به تیم ما کمک می‌کند. 

از امروز می‌توانید کلیپ‌های ویدیویی این سفر را در وب‌سایت آپارات  تماشا کنید تا هم از نزدیک در هیجان این سفر ماجراجویانه به قلب کویر زیبای مرنجاب همراه بشید و هم فرصت شرکت در مسابقه‌‌ای را که به همین منظور تدارک دیده شده، به دست آورده و برندهٔ جوایز ارزنده‌ای باشید.

+ منبع : دفتر سونی در ایران   23 آذر 1393
30 نظر
4.23
  22 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری