تست همراه اول

سرویس خبر
12 آذر 1393 ساعت 13:01
13 نظر

 

آیفون ۶ در صدر جستجوهای انجام شده در موتور جستجوی Bing

– جی اس ام: این هفته مایکروسافت لیست ۱۰ جستجوی برتر انجام شده در موتور جستجوی بینگ در سال ۲۰۱۴ را منتشر کرد و نکته جالب اینکه در صدر این لیست نام پرچمدار امسال اپل یعنی آیفون ۶ قرار دارد. آیفون و آیپد، دو محصول اپل در بین ۵ جستجوی برتر خودنمایی می‌کنند.

– جی اس ام: این هفته مایکروسافت لیست ۱۰ جستجوی برتر انجام شده در موتور جستجوی بینگ در سال ۲۰۱۴ را منتشر کرد و نکته جالب اینکه در صدر این لیست نام پرچمدار امسال اپل یعنی آیفون ۶ قرار دارد. آیفون و آیپد، دو محصول اپل در بین ۵ جستجوی برتر خودنمایی می‌کنند. در بین ۵ گزینه اول دو محصول مایکروسافت نیز وجود دارند، کنسول ایکس باکس وان و سرفس پرو ۳ نیز از موارد محبوب استفاده کنندگان موتور جستجوی بینگ به شمار می‌روند. 
 
 
در حالی که گلکسی اس ۵ جدیدترین گوشی این سری از سامسونگ در این لیست جایی ندارد، اما گلکسی اس ۴، که بیش از یک سال پیش وارد بازار شده در رتبه هشتم این لیست قرار دارد. 
 
لیست کامل اعلام شده توسط بینگ به صورت زیر است:
  1. iPhone 6
  2. Xbox One
  3. Fitbit
  4. iPad
  5. Surface Pro 3
  6. Kindle Fire
  7. Windows Phone
  8. Galaxy S4
  9. Chromecast
  10. Google Glass
 
از طرفی آمار اعلام شده از طرف مایکروساف کمی شک برانگیز است. نمی‌توان باور کرد که محصول موفقی همچون پلی استیشن ۴ در این لیست جایی نداشته باشد. شاید رقابت مایکروسافت با سونی در زمینه کنسول باعث شده باشد تا آنها کمی شیطنت به خرج داده و لیست را به نفع خود دستکاری کرده باشند. همچنین اینکه جستجوی "ویندوز فون" بیش از جستجوی "اندروید" باشد نیز می‌تواند از دیگر موارد مشکوک این لیست باشد. در زمینه اپلیکیشن‌ها نیز بینگ، اپلیکیشن فیس‌بوک را به عنوان بیشترین اپلیکیشن جستجو شده در سال ۲۰۱۴ معرفی کرد و پشت سر آن در رتبه دوم، اپلیکیشن توییتر قرار گرفته است. 
 


  12 آذر 1393
13 نظر
4.54
  24 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری