تست همراه اول

سرویس خبر
7 آذر 1393 ساعت 01:30
10 نظر

 

دارندگان آیفون ۶ و ۶ پلاس کمتر از آیپد خود استفاده می کنند

جی اس ام: کاربران آیفون ۶ و ۶ پلاس نسبت به دارندگان آیفون های قدیمی تر، به صورت قابل ملاحظه ای زمان کمتری صرف کار کردن با آیپد خود می کنند. این آمار توسط توسعه دهندگان نرم افزار Pocket منتشر شده است.

جی اس ام: کاربران آیفون ۶ و ۶ پلاس نسبت به دارندگان آیفون های قدیمی تر، به صورت قابل ملاحظه ای زمان کمتری صرف کار کردن با آیپد خود می کنند. این آمار توسط توسعه دهندگان نرم افزار Pocket منتشر شده است. برنامه Pocket به کاربران خود اجازه می دهد محتوا، عکس و فیلم هایی که در صفحات وب موجود هستند را در حساب کاربری خود ذخیره کنند تا بعد ها دوباره به سراغشان بروند و آنها را بخوانند.

 

 

بر اساس همین آمار کاربرانی که آیفون ۶ دارند، ۷۲ درصد از محتوای ذخیره شده در Pocket خود را با آیفون و ۲۸ درصد از این محتوا را با نسخه مخصوص آیپد Pocket چک می کنند. آمار مربوط به استفاده کمتر از آیپد برای کاربران آیفون ۶ پلاس بیشتر هم نمود پیدا می کند. کاربران آیفون ۶ پلاس ۸۰ درصد محتوای ذخیره شده در حساب کاربری Pocket خود را با تلفن همراهشان چک می کنند و ۲۰ درصد مابقی را با آیپد. اما در مورد گوشی آیفون ۵ اس، کاربران ۵۵ درصد محتوا را با گوشی شان چک می کنند و ۴۵ درصد مابقی را با آیپد خود چک می کنند.

 

 

آمار مربوط به آیفون های جدید نشان می دهد که چرا مردم علاقه زیادی به صفحه نمایش بزرگ برای گوشی هایشان دارند و بیشتر ترجیح می دهند یک گوشی ۴/۵ الی ۶ اینچی داشته باشند تا یک تبلت و یک تلفن همراه.

توسعه دهندگان Pocket همچنین یک آمار دیگر منتشر کرده اند که نشان می‌دهد کاربران این برنامه در آیفون ۶ دو و نیم برابر کاربران این برنامه در آیفون ۶ پلاس هستند که به نوعی محبوبیت آیفون ۶ را نسبت به ۶ پلاس نشان می دهد.

   7 آذر 1393
10 نظر
4.60
  35 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری