تست همراه اول

سرویس خبر
2 آذر 1393 ساعت 16:33
34 نظر

 

HTC One M9 شاید چیزی شبیه به این باشد

– جی اس ام: شایعات نشان می‌دهد اچ تی سی اوایل سال آینده میلادی مدل جدیدی از پرچمدار خود یعنی سری One را به بازار عرضه می‌کند. One جدید در دو مدل One M9 و One M9 Prime عرضه خواهد شد.

– جی اس ام: شایعات نشان می‌دهد اچ تی سی اوایل سال آینده میلادی مدل جدیدی از پرچمدار خود یعنی سری One را به بازار عرضه می‌کند. One جدید در دو مدل One M9 و One M9 Prime عرضه خواهد شد. در مورد ظاهر این گوشی هنوز اطلاعات قابل استنادی در دست نیست اما وبلاگ نویسی به نام Jermaine Smit طرحی مفهومی از One M9 طراحی کرده که دیدن آن خالی از لطف نیست.
 
 
 
این طرح M9 را باریک‌تر از M8 نشان می‌هد که از یک صفحه نمایش لبه تا لبه بهره می‌برد. قسمت پشتی آن نسبت به M8 از قوس کمتری برخوردار است و خمیدگی آن به لبه‌ها نزدیک‌تر شده است. M9 احتمالا با پردازنده Snapdragon 808 به همراه 3 گیگابایت رم عرضه می‌شود. پیش‌بینی می‌شود صفحه نمایش آن 5.1 اینچی و از نوع QHD باشد. همچنین در قسمت جلوی آن یک دوربین 2.1 Ultrapixel و در قسمت عقب یک دوربین 6 Ultrapixel قرار می‌گیرد. 
اگرچه این طرح یک طرح مفهومی است و طرح نهایی شاید هیچ شباهتی به این نداشته باشد اما در هر صورت این احتمال وجود دارد که اچ تی سی از همین طرح‌های مفهومی برای مدل نهایی گوشی جدید خود ایده بگیرد. 
 

یک طرح مفهومی از HTC One M9

 


  2 آذر 1393
34 نظر
3.85
  27 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری