سرویس خبر
26 آبان 1393 ساعت 11:59
24 نظر

 

چگونه اینترنت سیم کارت را در iOS8 با دیگران به صورت وایرلس به اشتراک بگذاریم؟

: یکی از قابلیت های آیفون و آی پد، امکان هات اسپات شدن یا به اشتراک گذاری اینترنت با دیگران است. اما این قابلیت در حالت عادی در بین منوها دیده نمی شود و شما وابسته به اینکه از چه اپراتوری استفاده می کنید باید تنظیمات آن را در منویی که به همین منظور قرار گرفته وارد کرده تا گزینه هات اسپات را مشاهده کنید.

: یکی از قابلیت های آیفون و آی پد، امکان هات اسپات شدن یا به اشتراک گذاری اینترنت با دیگران است. اما این قابلیت در حالت عادی در بین منوها دیده نمی شود و شما وابسته به اینکه از چه اپراتوری استفاده می کنید باید تنظیمات آن را در منویی که به همین منظور قرار گرفته وارد کرده تا گزینه هات اسپات را مشاهده کنید. در این پست به بررسی نحوه راه اندازی این قابلیت پرداخته ایم.

 

 

 

برای فعالسازی قابلیت هات اسپات یا به اشتراک گذاری اینترنت سیم کارت آیفون یا آی پد، به منوی Setting رفته و سپس وارد بخش Cellular شوید. در این بخش با گزینه Cellular Data Network برخورد خواهید کرد که تنظیمات اینترنت گوشی یا تبلت شما در آن قرار گرفته است. وارد این منو شده و در انتهای آن گزینه Personal Hotspot را مشاهده می کنید. برای اینکه منوی Personal Hotspot در ستینگ شما ظاهر شود باید تنظیمات این بخش را انجام دهید. 

بنابراین اگر از اپراتور ایرانسل استفاده می کنید در ردیف Personal Hotspot و بخش APN عبارت mtnirancell  را تایپ کنید. اگر از اپراتور رایتل استفاده می کنید عبارت RighTel و اگر از اپراتور همراه اول استفاده می کنید عبارت mcinet را در این بخش تایپ کنید. دقت کنید که بزرگی و کوچکی حرف ها نیز دقیقا مشابه با شکلی که گفته شد، باشد. 

بعد از آن شما در منوی Setting گزینه Personal Hotspot را مشاهده خواهید کرد که با کمک آن می توانید اینترنت سیم کارت خود را با دستگاه های دیگر به اشتراک بگذارید.   26 آبان 1393
24 نظر
4.12
  58 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری