سرویس خبر
25 آبان 1393 ساعت 11:08
234 نظر

 

اولین طرح های مفهومی و شایعات پیرامون آیفون 7 و آیفون 8 +عکس

: روز گذشته طرحی مفهومی از آیفون قرار دادیم که آن را بدون لبه نشان می داد. به نظر می رسد کاهش سایز لبه ها در آیفون 7 یکی از اهداف اصلی اپل خواهد بود. اما آیا لبه های آیفون 7 گرد خواهد بود یا باز هم اپل لبه های صاف را انتخاب خواهد کرد؟

: روز گذشته طرحی مفهومی  از آیفون قرار دادیم که آن را بدون لبه نشان می داد. به نظر می رسد کاهش سایز لبه ها در آیفون 7 یکی از اهداف اصلی اپل خواهد بود. اما آیا لبه های آیفون 7 گرد خواهد بود یا باز هم اپل لبه های صاف را انتخاب خواهد کرد؟ 

 

 

در عکسی که از طرح مفهومی آیفون 7 منتشر شده، این گوشی باریک تر و با لبه هایی صاف نشان داده شده که به نظر می رسد دور از حقیقت باشد زیرا طراحی فآیفون به مراتب جذاب تر است. گفته می شود که احتمالا با کاهش سایز لبه های صفحه نمایش آیفون در نسخه 7، سایز صفحه نمایش بزرگ تر اما سایز گوشی ثابت بماند. اما آیا اپل تغییر بنیادین در ظاهر آیفون خواهد داد؟ این احتمال کم است که در آیفون 7 شاهد تغییر بنیادین در ظاهر آیفون باشیم زیرا اپل معمولا هر دو سال یک بار تغییرات ظاهری عمده در آیفون را اعمال می کند. 

پیش بینی می شود آیفون 7 دارای صفحه نمایش 2K با رزولوشن 2560 در 1440پی و باتری قوی تر و دوربین 13 مگاپیکسلی و صفحه نمایش 5.7 اینچی باشد. اما شایعات حاکی از آن است که اپل قصد دارد باتری آیفون را این بار متحول کند تا کاربر بتواند با یک بار شارژ تا مدت زیادی با گوشی کار کند. 

اما تصاویر دیگر از طرح مفهومی آیفون 8 منتشر شده که انتظارات طراحان از اپل را نشان می دهد. به نظر می رسد که اپل تا دو سال آینده تغییرات بنیادی را در آیفون ایجاد کند و شاید حاصل آن شبیه به طرح های زیر شود:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به هر حال باید تا سپتامبر سال آینده صبر کرد و دید اپل این بار چه محصولی را معرفی خواهد کرد. نظر شما چیست؟ 

 

   25 آبان 1393
234 نظر
4.13
  240 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری