تست همراه اول

سرویس خبر
22 آبان 1393 ساعت 22:59
9 نظر

 

همکاری سامسونگ با بلک بری برای افزایش امنیت گوشی های اندرویدی

جی اس ام: در مراسمی که امروز در سانفرانسیکو برگزار شد، بلک بری اعلام کرد که همکاری خود با سامسونگ برای افزایش امنیت گوشی های اندروید را شروع خواهد کرد.

جی اس ام: در مراسمی که امروز در سانفرانسیسکو برگزار شد، بلک بری اعلام کرد که همکاری خود با سامسونگ برای افزایش امنیت گوشی های اندروید را شروع خواهد کرد.

سال آینده این همکاری عملی خواهد شد و سیستم رمزگذاری بلک بری در سیستم Knox سامسونگ ادغام می شود و استاندارد رمز گذاری جدیدی را برای این برنامه امنیتی سامسونگ به ارمغان خواهد آورد.

این حرکت برای سامسونگ یک پیشرفت خوب است، زیرا بلک بری در زمینه امنیت موبایلی مشهور و جزو بهترین ها است. این برنامه جدید ویژگی های جدیدی را به بخش امنیت اندروید اضافه خواهد کرد، برای مثال مکانیسمی را برای سیستم عامل اندروید به همراه می آورد که توسط آن دیتاها از دسترس برنامه های مخرب خارج خواهند شد.

علت این حرکت داوطلبانه سامسونگ نیز روشن است، فشاری از سمت دولت بر روی این کمپانی قرار دارد، زیرا تعدادی از دستگاه های سامسونگ برای استفاده در بخش امنیتی دولت برای سال جاری انتخاب شده اند.

این حرکت برای بلک بری نیز به عنوان یک حرکت تاکتیکی به حساب می آید، زیرا اگرچه فروش گوشی های این کمپانی کم شده است، اما با این کار می تواند جلوه خوبی در ذهن دوستداران موبایل به دست آورد.

منبع: The Verge  22 آبان 1393
9 نظر
4.32
  41 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری