تست همراه اول

سرویس خبر
20 آبان 1393 ساعت 15:30
6 نظر

 

ویژگی های جدید بروزرسانی اینستاگرام

جی اس ام: حتما برای شما هم پیش آمده است که پس از به اشتراک گذاری یک عکس در اینستاگرام از کپشن آن خوشتان نیامده و نتوانسته اید آن را تغییر دهید. یا مثلا در یک عکس موقعیت مکانی عکس را اشتباه وارد کرده باشید و دیگر پس از به اشتراک گذاری عکس، نتوانسته اید موقعیت مکانی آن را تغییر دهید.

جی اس ام: حتما برای شما هم پیش آمده است که پس از به اشتراک گذاری یک عکس در اینستاگرام از کپشن آن خوشتان نیامده و نتوانسته اید آن را تغییر دهید. یا مثلا در یک عکس موقعیت مکانی عکس را اشتباه وارد کرده اید و دیگر پس از به اشتراک گذاری عکس، نتوانسته اید موقعیت مکانی آن را تغییر دهید. برای تغییر این موارد در عکس هایتان می بایست عکس را پاک می کردید و سپس دوباره همان عکس را با اطلاعات جدید در حساب کاربری تان بارگذاری کنید.

با بروزرسانی جدیدی که برای این شبکه اجتماعی محبوب منتشر شده است، اکنون می توانید کپشن و موقعیت مکانی عکس هایتان را پس از انتشار آن نیز تغییر دهید.

 

 

برای این کار تنها کافی است از طریق منوی زیر عکس، وارد گزینه Edit بشوید و سپس در آن جا می توانید به سادگی کپشن و موقعیت مکانی عکس را تغییر دهید. پس از تغییر کپشن اگر در کامنت ها بروید، کنار کپشن جدید عکس، عبارت Edited نوشته می شود. 

تغییر دیگری که در بروزرسانی جدید رخ داده در بخش Explore اینستاگرام است. اکنون در این بخش نوار جست و جو به بالای صفحه رفته است و دو ستون Photos و People هم اضافه شده است. بخش Photos که همچون گذشته عکس هایی که دوستانتان آن را لایک کرده اند یا صاحب عکس را دنبال می کنند، نشان می دهد. اما در بخش People که جدیدا اضافه شده است، اینستاگرام حساب های کاربری مختلف را برای دنبال کردن به شما پیشنهاد می دهد. این بروزرسانی را هم اکنون می توانید از فروشگاه نرم افزاری گوشی خود دریافت کنید.

   20 آبان 1393
6 نظر
4.24
  29 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری