سرویس خبر
19 آبان 1393 ساعت 13:44
3 نظر

 

تعدادی از توییک های کاربردی عرضه شده برای iOS 8

– جی اس ام: با ارائه آپدیت های اخیر برای برنامه Pangu حالا جیل بریک iOS 8 به مرحله پایدار و مناسبی رسیده است. روز به روز شاهد این هستیم که توییک های بیشتری با iOS 8 سازگار می شوند که برخی از آن ها واقعا جالب و کاربردی هستند. در این مطلب بهترین توییک های هفته گذشته برای iOS 8 را با هم مرور می کنیم.

– جی اس ام: با ارائه آپدیت های اخیر برای برنامه Pangu حالا جیل بریک iOS 8 به مرحله پایدار و مناسبی رسیده است. روز به روز شاهد این هستیم که توییک های بیشتری با iOS 8 سازگار می شوند که برخی از آن ها واقعا جالب و کاربردی هستند. در این مطلب بهترین توییک های هفته گذشته برای iOS 8 را با هم مرور می کنیم. 
 
betterFiveColumnHomescreen
اگر به دنبال این هستید که آیکن های بیشتری به منوی دستگاه خود اضافه کنید این توییک به کمک شما می آید. این توییک رایگان است و به شما اجازه می دهد تعداد ستون های اپلیکیشن ها را از حالت پیش فرض که ۴ ستون است به ۵ ستون افزایش دهید. بدین ترتیب می توان در هر صفحه ۶ اپلیکیشن بیشتر جا داد. این توییک را از سورس repo.rpdev.info دریافت کنید. 
 
betterFiveIconDock
این توییک نیز در ادامه توییک قبلی می تواند تعداد اپلیکیشن های موجود در قسمت داک را از ۴ عدد به ۵ عدد افزایش دهد. اپلیکیشن هایی که در قسمت داک قرار می گیرند عموما پرکاربردترین اپلیکیشن ها هستند و مسلما در اختیار داشتن ۵ اپ به جای ۴ اپ در این قسمت مفیدتر خواهد بود. این توییک نیز رایگان عرضه شده و از سورس repo.rpdev.info قابل دریافت است. 
 
 
PullToRespring
اگر راه حل ساده ای برای respring کردن دستگاه خود سراغ ندارید استفاده از این توییک را به شما توصیه می کنیم. این توییک که به صورت رایگان عرضه می شود این امکان را فراهم می کند که با باز کردن Settings و به پایین کشیدن صفحه دستگاه خود را respring کنید.
 
 
ForceGoodFit
اگر شما به تازگی آیفون ۶ یا ۶ پلاس تهیه کرده اید حتما مشکل هماهنگ نبودن سایز تعدادی از اپلیکیشن ها با سایز صفحه نمایش آیفون ۶ و ۶ پلاس را متوجه شده اید. متأسفانه هنوز اپلیکیشن های زیادی این به روز رسانی را انجام نداده اند و روی صفحه نمایش آیفون های جدید به صورت زوم شده به نمایش در می آیند. اما شما با استفاده از این توییک این مشکل را حل خواهید کرد. توییک ForceGoodFit با تغییر سایز اپلیکیشن هایی که با آیفون ۶ و ۶ پلاس هماهنگ نیستند آن ها را به شکل خوبی با رزولوشن صفحه نمایش آیفون جدید شما تنظیم می کنند. 
 
 
CCBackground
این توییک را پیش از این برای iOS 7 نیز داشتیم. توسط آن می توانید هر تصویر دلخواهی را به عنوان تصویر زمینه در کنترل سنتر آی او اس استفاده کنید. 
 
 
UntetheredHeySiri
یکی از قابلیت هایی که در iOS 8 به دستیار صوتی Siri اضافه شد امکان فراخوانی آن با دستور Hey Siri است. اما این قابلیت تنها در زمانی که گوشی به برق متصل است عمل می کند. با کمک توییک UntetheredHeySiri می توانید این محدودیت را دور بزنید و بدون نیاز به اتصال دستگاه به برق، در هر زمانی با دستور صوتی Hey Siri این دستیار صوتی را فراخوانی کنید. 
 
LockGlyph
این توییک، انیمیشن و صدایی که هنگام استفاده از Apple Pay دیده و شنیده می شود را برای آنلاک کردن دستگاه مورد استفاده قرار می دهد. کافیست توییک را نصب کنید و در قسمت Settings آن را در حالت فعال قرار دهید. پس از این با هر بار آنلاک کردن آیفون خود این عمل با انیمیشن مربوط به Apple Pay انجام خواهد شد. 
 
 
منبع: iphonehacks.com
 


  19 آبان 1393
3 نظر
3.00
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری