تست همراه اول

سرویس خبر
17 آبان 1393 ساعت 17:45
23 نظر

 

تصاویر جدید لو رفته از اولین تلفن مایکروسافت

جی اس ام: ردموندی ها در هفته های گذشته حسابی گرد و خاک کرده اند و خبر های زیادی از این شرکت به گوش رسیده است. از نرم افزار های مختلف این شرکت گرفته تا لو رفتن مشخصات اولین گوشی مایکروسافت لومیا و اکنون عکس های لومیا 535 که اولین گوشی تحت برند این شرکت است.

جی اس ام: ردموندی ها در هفته های گذشته حسابی گرد و خاک کرده اند و خبر های زیادی از این شرکت به گوش رسیده است. از نرم افزار های مختلف این شرکت گرفته تا لو رفتن مشخصات اولین گوشی مایکروسافت لومیا و اکنون عکس های لومیا 535 که اولین گوشی تحت برند این شرکت است. صبح امروز هم خبر از کنفرانس مایکروسافت برای معرفی این گوشی منتشر کردیم. حال عکس های جدیدی از این لومیا 535 به بیرون درز کرده و این گوشی را اینبار در رنگ سبز نشان می دهد.

 

 

 

 

همانطور که در عکس ها می بینید، نام مایکروسافت در جلو و پشت گوشی حک شده است. لومیا 535 یک گوشی 5 اینچی با صفحه نمایش qHD است و پردازنده 1.2 گیگاهرتزی Snapdragon 200 هم درون این گوشی قرار گرفته است. این گوشی میان رده در هفت رنگ عرضه خواهد شد و پیش بینی می شود قیمت بسیار کمی هم داشته باشد. شما درباره اولین گام مایکروسافت در زمینه تلفن های هوشمند چه فکر می کنید؟

 

در همین رابطه: دعوتنامه های مایکروسافت برای معرفی لومیای جدید ارسال شد

در همین رابطه: با اولین گوشی مایکروسافت آشنا شوید؛ لومیا ۱۰۹۰

 


  17 آبان 1393
23 نظر
4.22
  32 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری