تست همراه اول

سرویس خبر
14 آبان 1393 ساعت 11:31
29 نظر

 

گوشی جدید تاشوی سامسونگ برای کاربران مسن تر عرضه می شود

– جی اس ام: گوشی های تاشو تا قبل از ظهور اسمارت فون ها محبوبیت زیادی در بین همه سنین و سلیقه ها داشتند. حتما به یاد دارید که تقریبا همه کمپانی های سازنده تلفن همراه مدل های متنوعی از گوشی های تاشو را عرضه می کردند که معمولا فروش بالایی هم داشتند. سری سامسونگ مستر که گوشی های تاشو با دو صفحه نمایش را برای کاربران مسن تر عرضه می کند و در ماه می امسال معرفی شد، یک محصول جدید در راه دارد.

– جی اس ام: گوشی های تاشو تا قبل از ظهور اسمارت فون ها محبوبیت زیادی در بین همه سنین و سلیقه ها داشتند. حتما به یاد دارید که تقریبا همه کمپانی های سازنده تلفن همراه مدل های متنوعی از گوشی های تاشو را عرضه می کردند که معمولا فروش بالایی هم داشتند.
سری سامسونگ مستر که گوشی های تاشو با دو صفحه نمایش را برای کاربران مسن تر عرضه می کند و در ماه می امسال معرفی شد، یک محصول جدید در راه دارد.
 
 
این مدل جدید یک صفحه نمایش 2.2 اینچی روی لبه بیرونی خود دارد که به نوعی مکمل صفحه نمایش 3 اینچی در لبه داخلی است. این گوشی که مشخصاتی بسیار ساده و ابتدایی دارد از یک دوربین 3 مگاپیکسلی بهره می برد و تنها با شبکه های مخابراتی نسل دوم یا 2G کار می کند. همچنین این گوشی به یک GPS نیز مجهز است. 
قابلیت جالبی که آن را برای افراد مسن کاربردی تر می کند این است که این تلفن می تواند در صورتی که برای مدت زمان مشخصی توسط صاحب خود استفاده نشود، بستگان و افرادی را که از قبل مشخص شده از این اتفاق باخبر کند. 
این گوشی در حال حاضر با قیمت حدودی 280 دلار در کره جنوبی عرضه می شود و اینکه آیا این گوشی در خارج از کره نیز عرضه خواهد شد یا نه اطلاعی در دست نیست. 
 
 
منبع: engadget.com
 


  14 آبان 1393
29 نظر
3.82
  44 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری