تست همراه اول

سرویس خبر
12 آبان 1393 ساعت 23:30
4 نظر

 

تقویم جدید گوگل برای اندروید و iOS

جی اس ام: گوگل اخیرا نرم افزار تقویم خود را به طور کلی بازسازی کرد و این برنامه را نیز با استفاده از زبان طراحی Material Design، باز طراحی کرد. برنامه جدید هوشمند تر، رنگی تر و در حالت کلی بهتر از نسخه قبلی است.

جی اس ام: گوگل اخیرا نرم افزار تقویم خود را به طور کلی بازسازی کرد و این برنامه را نیز با استفاده از زبان طراحی Material Design، باز طراحی کرد. برنامه جدید هوشمند تر، رنگی تر و در حالت کلی بهتر از نسخه قبلی است. استفاده از Material Design که این روز ها در حال فتح تمامی نرم افزار های گوگل است، موجب شده تا کار با نرم افزار تقویم، ساده تر و دلپذیر تر شود. اما طراحی جدید تنها تغییر این نرم افزار نبوده و مهم ترین بخشی که در آن بهتر شده، اضافه کردن رویداد های مختلف به تقویم است. برای مثال این برنامه، تمامی رویداد های که در برنامه Inbox (که اتفاقا چندی پیش منتشر شد) وجود دارد را به صورت خودکار به تقویم اضافه می کند. همچنین برای اضافه کردن یک رویداد، این برنامه در هنگام تایپ به شما پیشنهاداتی می دهد که کار اضافه کردن رویداد را ساده تر می کند. مثلا هنگامی که در حال تایپ نام دوست خود هستید برنامه به شما دوستانتان را پیشنهاد می دهد و یا مکان هایی را که می خواهید به رویداد اضافه کنید، بر اساس نزدیک بودن آنجا به شما پیشنهاد می دهد و در حالت کلی این بخش را ساده تر و لذت بخش تر می کند.

 

 

دیدن رویداد های پیش رو نیز در این تقویم ساده تر از هر برنامه دیگری است. به کمک ویژگی Schedule View، رویداد های شما در صفحه اصلی به شکل بزرگ و رنگی و گاها با عکس هایی مرتبط به آن رویداد نمایش داده می شوند. علاوه براین ها ویژگی های جذاب و هوشمندانه دیگری نیز به این نرم افزار اضافه شده اند.

این برنامه فعلا برای اندروید Lollipop (آبنبات چوبی)  در دسترس است ولی به زودی برای اندروید های ۴.۱ به بالا نیز از طریق فروشگاه Play Store عرضه خواهد شد.

گوگل کاربران اپل را فراموش نکرده و قول عرضه این نرم افزار را برای iOS هم داده است. در ادامه می توانید ویدیو معرفی این نرم افزار را مشاهده کنید.

 

درهمین رابطه : Google Inbox؛ آینده‌ صندوق دریافتی ایمیل ها 

 

 

تقویم جدید گوگل برای اندروید و iOS

   12 آبان 1393
4 نظر
4.24
  21 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری