تست همراه اول

سرویس خبر
11 آبان 1393 ساعت 14:26
20 نظر

 

شایعات جدید پیرامون iPad Pro

: یکی از داغ ترین شایعه های چند وقت اخیر درباره اپل، تولید آی پد 12.9 اینچی بوده است. شایعات جدید اما حکایت از آن دارد که تولید آی پدهایی با صفحه نمایش بزرگ قوت یافته اما احتمالا سایز صفحه نمایش آن با چیزی که پیش از این گفته شده بود تفاوت خواهد داشت.

: یکی از داغ ترین شایعه های چند وقت اخیر درباره اپل، تولید یک آی پد 12.9 اینچی بوده است. شایعات جدید حکایت از آن دارد که تولید آی پدهایی با صفحه نمایش بزرگ قوت یافته اما احتمالا سایز صفحه نمایش آن با چیزی که پیش از این گفته شده بود تفاوت خواهد داشت. 

 

 

بر طبق اطلاعات منتشر شده توسط یک سایت ژاپنی، آی پد جدید که iPad Pro نام خواهد داشت مجهز به صفحه نمایش 12.2 اینچی بوده و اندکی از چیزی که پیش بینی می شد کوچکتر است. بر طبق این شایعه آی پد پرو بسیار باریک بوده و ضخامتی در حد و اندازه آیفون 6 خواهد داشت. ضمنا گفته شده است که آی پد پرو دارای دو بلندگوی دیگر در بالای خود است که کیفیت صدای فوق العاده ای را برای کاربر خود رقم می زند. با توجه به پیش بینی های صحیح قبلی این سایت ژاپنی درباره محصولات اپل به نظر می رسد که باید به زودی شاهد معرفی این آی پد بزرگ باشیم. 

به نظر شما آی پد 12.2 اینچی در بازار موفق خواهد بود؟ آیا شما تمایلی به خرید یک تبلت با صفحه نمایش 12.2 اینچی خواهید داشت؟ طبعا فردی که یک فبلت 5.5 یا 6 اینچی دارد در انتخاب خود به سراغ تبلت 12.2 اینچی خواهد رفت. نظر شما چیست؟ 

 



  11 آبان 1393
20 نظر
3.86
  22 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری