سرویس خبر
7 آبان 1393 ساعت 16:30
19 نظر

 

ال جی روی دور موفقیت؛ سود دو برابری و فروش 16.8 میلیون تلفن هوشمند

– جی اس ام: در زمانی که سامسونگ برای افزایش سهم خود در بازار تلاش می کند و اپل به قلمرو صفحه نمایش بزرگ اندرویدی ها دست اندازی کرده است، به نظر می رسد ال جی عملکرد بهتری داشته و راه درستی را پیموده است. ال جی به تازگی آمار فروش خود را در سه ماهه چهارم اعلام کرده است. در این بازه زمانی ال جی موفق شده 16.8 میلیون تلفن همراه بفروشد و از این فروش سود 450 میلیون دلاری به جیب بزند.

– جی اس ام: در زمانی که سامسونگ برای افزایش سهم خود در بازار تلاش می کند و اپل به قلمرو صفحه نمایش بزرگ اندرویدی ها دست اندازی کرده است، به نظر می رسد ال جی عملکرد بهتری داشته و راه درستی را پیموده است. ال جی به تازگی آمار فروش خود را در سه ماهه چهارم اعلام کرده است. در این بازه زمانی ال جی موفق شده 16.8 میلیون تلفن همراه بفروشد و از این فروش سود 450 میلیون دلاری به جیب بزند. این سه ماهه که بهترین سه ماهه ال جی در پنج سال گذشته به شمار می رود یک رشد دو برابری را نسبت به سال گذشته نشان می دهد. 
 
 
به نظر می رسد آخرین پرچمدار ال جی یعنی G3 موفق شد سود قابل قبولی را نصیب این شرکت کره ای کند. اگرچه در کنار فروش خوب تلفن همراه، ال جی فروش قابل قبولی را در زمینه لوازم خانگی نسبت به سال گذشته تجربه نکرده و در این مورد افت داشته است. بخصوص در زمینه فروش سیستم های تهویه هوا ال جی، 2.44 میلیون دلار زیان متحمل شده است. آنها معتقدند شرایط آب و هوایی متفاوتی که امسال در کره وجود داشته باعث کاهش فروش سیستم های تهویه هوا شده است. اما در زمینه تلویزیون و لوازم صوتی اوضاع کمی بهتر بوده و میزان سود حاصل از فروش نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته 5 درصد رشد داشته است. 
ال جی انتظار دارد نمایشگرهای 4K در پایان سال جاری مورد توجه بازارهای جهانی قرار بگیرد و در افزایش سود سالانه این شرکت نقش بسزایی ایفا کند. 
منبع: engadget.com
 


  7 آبان 1393
19 نظر
4.13
  39 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری