تست همراه اول

سرویس خبر
29 مهر 1393 ساعت 11:58
6 نظر

 

اپلیکیشن های ۳۲ بیتی فقط تا اول فوریه ۲۰۱۵ مهلت انتشار دارند

– جی اس ام: معماری ۶۴ بیت در پردازنده های موبایل بطور رسمی از آیفون 5s و پردازنده A7 آن شروع شد. اتفاق خوبی که بیشتر توسعه دهندگان و کاربران از آن استقبال کردند و آن را یکی دیگر از ابداعات اپل نامیدند. اما سرعت آپدیت و پشتیبانی اپلیکیشن ها در اپ استور از پردازنده ۶۴ بیت مطابق میل و انتظار اپل پیش نرفته است. حال اپل اعلام کرده از اول فوریه ۲۰۱۵ دیگر هیچ اپلیکیشنی را که از پردازنده ۶۴ بیت پشتیبانی نکند در اپ استور قرار نمی دهد.

– جی اس ام: معماری ۶۴ بیت در پردازنده های موبایل بطور رسمی از آیفون 5s و پردازنده A7 آن شروع شد. اتفاق خوبی که بیشتر توسعه دهندگان و کاربران از آن استقبال کردند و آن را یکی دیگر از ابداعات اپل نامیدند. اما سرعت آپدیت و پشتیبانی اپلیکیشن ها در اپ استور از پردازنده ۶۴ بیت مطابق میل و انتظار اپل پیش نرفته است. حال اپل اعلام کرده از اول فوریه ۲۰۱۵ دیگر هیچ اپلیکیشنی را که از پردازنده ۶۴ بیت پشتیبانی نکند در اپ استور قرار نمی دهد. این قانون هم شامل اپلیکیشن های جدید می شود و هم شامل اپلیکیشن هایی که به نسخه های جدیدتر آپدیت می شوند. همچنین در این اطلاعیه اعلام شده تمامی توسعه دهندگان که قصد دارند اپلیکیشن خود را در اپ استور ثبت کنند باید آن را با Xcode نسخه ۶ آماده کرده باشند و اپلیکیشن هایی که با نسخه های پایین تر Xcode توسعه داده می شوند مورد تأیید قرار نمی گیرند.


از مزایای پردازنده ۶۴ بیت، اجرای سریع تر فرامین و دستورات و پشتیبانی از رم های بالاتر از ۳ گیگ است. به نظر می رسد برای رسیدن به رم ۳ گیگ و بالاتر در آی دیوایس ها هنوز زمان خیلی زیادی باقی مانده اما استفاده از سرعت و قدرت پردازنده های ۶۴ بیتی مزیتی است که آی دیوایس های اپل از سال پیش تاکنون از آن بهره مند هستند. 


منبع: iclarified.com  29 مهر 1393
6 نظر
4.60
  10 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری