تست همراه اول

سرویس خبر
28 مهر 1393 ساعت 15:21
30 نظر

 

عکس‌های پس زمینه اندروید 5 را دانلود کنید

جی اس ام: همانطور که می‌دانید گوگل اندروید 5 یا همان Lollipop (آب نبات چوبی) را در هفته‌ای که گذشت در کنار معرفی نکسوس 6 و نکسوس 9 معرفی کرد، این نسخه قرار است متفاوت ترین اندرویدی باشد که تا امروز روی گوشی‌های موبایل خود دیده‌اید.

جی اس ام: همانطور که می‌دانید گوگل اندروید 5 یا همان Lollipop (آب نبات چوبی) را در هفته‌ای که گذشت در کنار معرفی نکسوس 6 و نکسوس 9 معرفی کرد، این نسخه قرار است متفاوت ترین اندرویدی باشد که تا امروز روی گوشی‌های موبایل خود دیده‌اید. هنوز این نسخه ارائه نشده است و زمانی که ارائه شود نیز بسیاری از کاربران اندروید نمی‌توانند آن را دریافت کنند زیرا باید منتظر ارائه رسمی این نسخه از سوی کمپانی سازنده گوشی خودشان باشند که بسیاری از کاربران حتی این نسخه را دریافت نمی‌کنند.

اما برای اینکه بتوانید حال و هوای این نسخه از اندروید را به گوشی خود بیاورید بهترین کار این است که عکس‌های پس زمینه این نسخه را در گوشی خود استفاده کنید.

در این خبر می‌توانید تمام عکس‌های پس زمینه اندروید 5 را مشاهده کنید، این عکس‌ها با کیفیت هستند و بنابراین اندازه صفحه نمایش و کیفیت آن مهم نیست زیرا با کیفیت بالایی که این عکس‌ها دارند تمام کیفیت‌ها را پشتیبانی خواهند کرد.

دانلود عکس‌های پس زمینه اندروید 5  28 مهر 1393
30 نظر
3.60
  20 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری