تست همراه اول

سرویس خبر
23 مهر 1393 ساعت 17:05
12 نظر

 

کالایاب خودرو 27 منتشر شد

کالایاب خودرو 27، مرجع معتبر اطلاعات و عکس خودروهای بازار ایران، منتشر شد. در کالایاب خودرو 27 اطلاعاتی هست که تاکنون در هیچ نشریه و وب‌ سایتی در کشور منتشر نشده است؛ جدولی تحت عنوان ایندکس که شامل تمام مدل‌ های انواع خودرو در 10 سال اخیر بازار ایران است. اطلاعات هر خودرویی که فکرش را بکنید در این جدول با جزئیات آورده شده است.

کالایاب خودرو 27، مرجع معتبر اطلاعات و عکس خودروهای بازار ایران، منتشر شد. در این شماره علاوه بر معرفی جدیدترین خودروهای بازار، در  بخش مقایسه به بررسی 3 خودروی لوکس پرطرفدار بازار پرداخته شده است. هوندا آکورد، نیسان تیانا و رنو سفران. در این بررسی تخصصی همه مواردی که در انتخاب شما مهم است به مقایسه گذاشته شده است.

 

 

 

 

 

 

در کالایاب خودرو 27 اطلاعاتی هست که تاکنون در هیچ نشریه و وب‌ سایتی در کشور منتشر نشده است؛ جدولی تحت عنوان ایندکس که شامل تمام مدل‌ های انواع خودرو در 10 سال اخیر بازار ایران است. اطلاعات هر خودرویی که فکرش را بکنید در این جدول با جزئیات آورده شده است.

 

 

در کالایاب خودرو 27 راهنمای خرید خودروهای دست دوم کامل‌ تر از قبل برای شما آماده شده است. در این بخش حدود 80 گروه مقایسه‌ ای حداکثر چهارتایی تعریف شده که از نظر کلاس، قیمت و مسائل فنی به هم نزدیک‌ ترند. شما می‌ توانید در صفحه مربوط به هر خودرو این رقبا را در کنار هم ببینید و مقایسه کنید و با هر بودجه‌ ای که دارید بهترین گزینه دست دوم را انتخاب کنید.

 


 

کالایاب خودرو را می‌توانید از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه کنید و اگر تمایل داشته باشید می‌ توانید از طریق تماس با شماره 6154 (تهران) و شماره 02188517670 (سایر استان‌ها) یا ارسال کد S به شماره پیامک 10000360 برای تحویل این مجله درب منزل اقدام کنید.  23 مهر 1393
12 نظر
4.19
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری