سرویس خبر
22 مهر 1393 ساعت 14:23
6 نظر

 

تصویر فاش شده از لاجیک برد آپید ایر جدید و شایعات پیرامون آن

– جی اس ام: همانطور که در خبرها داشتیم اپل ۲ روز دیگر یعنی ۱۶ اکتبر یا ۲۴ مهر قصد دارد در مراسمی از آیپد ایر جدید و احتمالا آی مک و مک مینی جدید رونمایی کند. حال امروز تصویری از برد استفاده شده در آیپد ایر جدید فاش شده که نشان می دهد پردازنده آن A8X خواهد بود.

– جی اس ام: همانطور که در خبرها داشتیم اپل ۲ روز دیگر یعنی ۱۶ اکتبر یا ۲۴ مهر قصد دارد در مراسمی از آیپد ایر جدید و احتمالا آی مک و مک مینی جدید رونمایی کند. حال امروز تصویری از برد استفاده شده در آیپد ایر جدید فاش شده که نشان می دهد پردازنده آن A8X خواهد بود. پیش از این مشخص شده بود که اپل در آیپد ایر جدید، برای اولین بار در یک دستگاه مبتنی بر iOS از ۲ گیگ رم استفاده خواهد کرد و حالا عکس فاش شده این مورد را نیز تصدیق می کند. 
در این عکس یک ماژول حافظه ۱۶ گیگابایتی مشخص است که نشان می دهد آیپد ایر جدید نسخه ۱۶ گیگی هم خواهد داشت. این احتمال وجود دارد که همانند آیفون، اپل نسخه ۳۲ گیگی آیپد را حذف کند و تبلت خود را تنها در نسخه های ۱۶ و ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه کند.
 
 
همچنین اپل همزمان نسخه جدید آیپد مینی رتینا را نیز در همایش ۲۴ مهر معرفی خواهد کرد که پیش بینی می شود غیر از رم ۱ گیگابایتی و صفحه نمایش کوچکتر تفاوت دیگری با آیپد ایر جدید نداشته باشد. خبر دیگری که در خصوص آیپد ایر جدید این هفته منتشر شد احتمال استفاده از صفحه نمایش رتینا اچ دی در آن بود. در صورت صحیح بودن این خبر باید منتظر بهترین صفحه نمایش در بین تبلت های موجود در بازار باشیم.
زمان زیادی تا به واقعیت پیوستن این شایعات وجود ندارد. پنجشنبه ۲۴ مهر ساعت ۲۰:۳۰ با وبلاگ نویسی زنده همراه باشید تا ببینیم اپل اینبار چگونه همه توجهات را به سمت خود جلب می کند.
 


  22 مهر 1393
6 نظر
3.75
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری