سرویس خبر
18 مهر 1393 ساعت 14:30
14 نظر

 

نکسوس ۶ این ماه معرفی خواهد شد

جی اس ام: همانطور که که می‌دانید گوگل در حال تدارک دو محصول جدید از سری نکسوس است که یکی فبلت Nexus 6 ساخت شرکت Motorla و دیگری تبلت Nexus 9 ساخت شرکت HTC است. روز گذشته HTC رسما تایید کرد که تقریبا یک هفته با معرفی تبلت Google Nexus 9 فاصله داریم و امروز نیز برخی از منابع خبر از عرضه Nexus 6 در ماه جاری میلادی دادند.

جی اس ام: همانطور که که می‌دانید گوگل در حال تدارک دو محصول جدید از سری نکسوس است که یکی فبلت Nexus 6 ساخت شرکت Motorla و دیگری تبلت Nexus 9 ساخت شرکت HTC است. روز گذشته HTC رسما تایید کرد که تقریبا یک هفته با معرفی تبلت Google Nexus 9 فاصله داریم و امروز نیز برخی از منابع خبر از عرضه Nexus 6 در ماه جاری میلادی دادند. بنابراین حدود یک هفته دیگر شاهد مراسم گوگل برای معرفی این دو محصول جدید خواهیم بود. 

 

 

از مشخصات فنی تلفن نکسوس ۶ می‌توان به صفحه نمایش ۵.۹ اینچی با رزولوشن QHD و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی در پشت اشاره کرد. پردازنده این دستگاه هم  Snapdragon 805 خواهد بود و پرادزشگر گرافیکی آن Adreno 420 است. متاسفانه هیچ اطلاعی از قیمت و تاریخ شروع فروش نکسوس های جدید در دسترس نیست اما تاریخ معرفی این محصولات ممکن است به ۱۵ تا ۱۷ اکتبر باشد.

   18 مهر 1393
14 نظر
3.95
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری