تست همراه اول

سرویس خبر
16 مهر 1393 ساعت 18:06
4 نظر

 

رپورتاژ آگهی؛ معرفی کمپانی زد تی ای و خدمات آن در ایران

ZTE یک کمپانی چند ملیتی در زمینه تجهیزات و سیستم‌های ارتباطی است که در سال 1985با نام Zhongxing Semiconductor Co. در Shenzhen چین بنیان گذاری شد.

ZTE یک کمپانی چند ملیتی در زمینه تجهیزات و سیستم‌های ارتباطی است که در سال 1985با نام Zhongxing Semiconductor Co. در Shenzhen چین بنیان گذاری شد.

در سال 2009، این کمپانی سومین توزیع کننده اصلی تجهیزات ارتباطی GSM در سرتاسر جهان گردید و تقریبا 20% تمامی تجهیزات GSM فروش رفته در جهان با نام ZTE به فروش می‌رسیدند.

در سال 2012، ZTE به عنوان چهارمین توزیع کننده بزرگ گوشی موبایل انتخاب شد. همچنین در سه ماهه دوم سال 2013 نیز این کمپانی به همین رتبه با 5% سهم بازار دست یافت.

بخش تحقیق و توسعه

ZTE به نوآوری های تکنولوژی به عنوان اصلی ترین ارزش کمپانی خود اعتقاد دارد، بدین منظور بیش از 10 درصد درآمد سالیانه خود را در بخش تحقیق و توسعه صرف می‌کند. این کمپانی 18 مرکز تحقیق و توسعه مجهز را تاسیس نموده و بیش از 30000 محقق حرفه‌ای را به کار گرفته است.

معرفی محصولات:

زد تی ای با تولید سری‌های متنوع، مخاطبان متفاوتی از جامعه را مورد هدف قرار داده که از آن جمله می‌توان از سری‌هایی نظیر Nubia، Grand، Blade و ... نام برد.

سری گوشی‌های نوبیا (Nubia) مخصوص کسانی است که به دنبال یک گوشی هوشمند شکیل و به روز هستند. گوشی که قادر باشد علاوه بر برآوردن نیازهای روزمره شان، هیجان استفاده از محصولی متفاوت با طراحی خاص و کارایی بالا را نیز القاء نماید.

سری Grand زد تی ای از سری‌هایی است که جوایز بین المللی طراحی را از آن خود کرده است. این سری بسیار مناسب کسانی است که به دنبال گوشی‌های هوشمند قدرتمند با صفحه نمایش بزرگ و با قابلیت های بالا هستند.

سری Blade یکی از پرطرفدارترین سری گوشی‌های هوشمند زد تی ای است. به واسطه همین سری این کمپانی توانسته سهم بالایی از بازار را از آن خود کند و پا به عرصه رقابتی گوشی‌های هوشمند گذارد. این سری مخصوص کسانی است که خواهان حداکثر کارایی با صرف هزینه اندک هستند.

خدمات متفاوت

شرکت ZTE جهت ارائه خدمات ویژه و متفاوت به کاربران ایرانی، با همکاری شرکت پارس سامتل به عنوان نماینده انحصاری این برند اقدام به ارائه گارانتی 2 ساله برای محصولات خود، انجام Quick Service و یا خدمات سریع در کمتر از 2 ساعت برای تمامی گوشی‌ها با هر نوع خرابی، استفاده از قطعات اوریجینال ZTE و بهره مندی از تکنسین های زبده و آموزش دیده کرده است تا آرامش خیال بالایی را برای کاربران این برند فراهم نماید.

منتظر خبرهای بعدی از این برند باشید.  16 مهر 1393
4 نظر
4.21
  29 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری