تست همراه اول

سرویس خبر
5 مهر 1393 ساعت 14:23
20 نظر

 

اسامی برندگان مسابقه پیامکی آرین

جی اس ام: همانطور که اطلاع دارید شرکت آرین با همکاری یک مسابقه پیامکی را برگزار کرد که در این مسابقه شرکت کنندگان باید نام برندهای موبایلی که توسط آرین گارانتی می‌شوند را برای ما پیامک می‌کردند.

جی اس ام: همانطور که اطلاع دارید شرکت آرین با همکاری یک مسابقه پیامکی را برگزار کرد که در این مسابقه شرکت کنندگان باید نام برندهای موبایلی که توسط آرین گارانتی می‌شوند را پیامک می‌کردند.

زمان شرکت در مسابقه تمام شد و قرعه کشی بین کسانی که پاسخ درست را داده بودند صورت گرفت، بر اساس قرعه افرادی که در جدول زیر مشاهده می‌کنید برنده مسابقه شدند. کسانی که نام و شماره تلفن آن‌ها در جدول ذیل وجود دارد می‌‌تواند بر طبق زمان بندی که در ادامه به شما اعلام می‌کنیم برای دریافت جوایز خود اقدام کنند.

برندگان تهرانی :

 

برنده گرامی

 

لطفاً ، برای دریافت جایزه خود از شنبه 5/7/93 الی سه شنبه 8/7/93 ساعت 10 الی 16 همراه با اصل مدارک شناسایی خود و کپی آن در محل شرکت واقع در سید خندان – سهروردی شمالی – نرسیده به پالیزی – پلاک 781 – ط 2 – واحد 4 حاضر باشید ، شماره تلفن جهت هماهنگی : 3738384-0901

 

اس ام اس برندگان سایر استان‌ها:

برنده گرامی

لطفاً ، برای دریافت جایزه خود تا تاریخ 5/7/93 آدرس دقیق پستی به علاوه اسکن مدارک شناسایی (کپی شناسنامه و کارت ملی) را به ایمیل m.afrasiabi@gsmgroup.ir ارسال فرمایید تا در اسرع وقت جایزه تان ارسال گردد.

 

 

   5 مهر 1393
20 نظر
3.00
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری