جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
4 مهر 1393 ساعت 00:34
177 نظر

 

زانو زدن آیفون 6 پلاس خم شده در برابر نوت 3، سامسونگ دست از سر اپل بر نمی‌دارد

جی اس ام: به نظر نمی‌آید که سامسونگ به همین سادگی‌ها دست از سر اپل بردارد، اگر خبرها را دنبال کرده باشید گفتیم که ال جی و سامسونگ اولین تیر خود را به سمت اپل پرتاب کردند، اما سامسونگ پا را از یک پست در توییتر فراتر گذاشته و امروز عکسی را منتشر کرده که نشان می‌دهد آیفون 6 پلاس با ویژگی خم شدن خودش در اثر فشار، در برابر گوشی گلکسی نوت 3 سامسونگ زانو زده و سجده کرده است.

جی اس ام: به نظر نمی‌آید که سامسونگ به همین سادگی‌ها دست از سر اپل بردارد، اگر خبرها را دنبال کرده باشید گفتیم که ال جی و سامسونگ اولین تیر خود را به سمت اپل پرتاب کردند، اما سامسونگ پا را از یک پست در توییتر فراتر گذاشته و امروز عکسی را منتشر کرده که نشان می‌دهد آیفون 6 پلاس با ویژگی خم شدن خودش در اثر فشار، در برابر گوشی گلکسی نوت 3 سامسونگ زانو زده و سجده کرده است. الیته اگر سامسونگ از گلکسی نوت 4 استفاده می‌کرد شاید موضوع هیجان انگیز تر می‌شد اما شاید منظور سامسونگ این بوده که آیفون 6 پلاس حتی شایسته زانو زدن در برابر نوت 4 نیز نیست.

بعد از ال جی و سامسونگ، اچ تی سی نیز اپل را مسخره کرده است، اچ تی سی در صفحه توییتر خودش جمله‌ای با این مضمون نوشته: "طراحی شده برای محیط هایی مانند جیب شما که بیشترین استفاده را از گوشی می‌کنید". در حیقیقت اچ تی سی اشاره می‌کند با اینکه One M8 نیز از آلومینیوم ساخته شده اما در برابر فشار خم نمی‌شود.

 

به نظر نمی‌آید که اپل به همین سادگی‌ها از دست سامسونگ و دیگر رقیبانش خلاص شود، و بهتر است تیم کوک دعا کند تا نقطه ضعفی دیگر از گوشی‌هایش منتشر نشود.  4 مهر 1393
177 نظر
4.24
  88 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری