تست همراه اول

سرویس خبر
23 شهریور 1393 ساعت 14:21
32 نظر

 

اپل در حال کار بر روی محصولی است که هنوز هیچ کس از آن خبر ندارد!

جی اس ام: تیم کوک مدیر عامل اپل چند رو پس از معرفی آیفون‌های جدید و اپل واچ یک مصاحبه تلویزیونی با Charlie Rose انجام داد که در آن از آیفون‌های جدید، اپل واچ و برنامه‌های آینده اپل صحبت شد. در بخشی از این مصاحبه تیم کوک به کار بر روی تولید محصولی اشاره کرد که هنوز هیچ کس از آن خبر ندارد!.

جی اس ام: تیم کوک مدیر عامل اپل چند رو پس از معرفی آیفون‌های جدید و اپل واچ یک مصاحبه تلویزیونی با Charlie Rose انجام داد که در آن از آیفون‌های جدید، اپل واچ و برنامه‌های آینده اپل صحبت شد. در بخشی از این مصاحبه تیم کوک به کار بر روی تولید محصولی اشاره کرد که هنوز هیچ کس از آن خبر ندارد!. تیم کوک گفت هنوز هیچ شایعه و اطلاعاتی از محصولی که بر روی کار بر آن هستیم فاش نشده و هیچ کس از آن خبر ندارد. در بخش دیگری از این مصاحبه تیم کوک از وضعیت تلویزیون‌های فابراز نارضایتی کرد و اظهار داشت اپل علاقه دارد در این صنعت تغییراتی ایجاد کند.
 


با توجه به اینکه مدت‌هاست شایعه تولید یک تلویزیون از سوی اپل به گوش می‌رسید و حتی طرح‌های مفهومی از تلویزیون اپل در اینترنت پخش شده بود، می‌توان حدس زد تصمیم اپل برای تولید یک تلویزیون جدی است. از طرفی اپل چند سال است که Apple TV را به روز نکرده و این دستگاه تغییرات اساسی به خود ندیده است. شاید بتوان گفت دلیل این امر این است که اپل قصد دارد Apple TV را با تلویزیون احتمالی خود ادغام کند و دیگر شاهد مدل جدیدی از آن نخواهیم بود.
همچنین با حضور قدرتمند رقبای اپل در صنعت تولید تلویزیون دور از انتظار نیست که اپل هم به دنبال سهم خود از این بازار باشد. در کنار این، فروشگاه آیتونز هم یک برگ برنده برای اپل در صورت تولید تلویزیون محسوب می‌شود. هم اکنون بسیاری از کمپانی‌های فیلم سازی دنیا اقدام به انتظار فیلم‌ها و سریال‌های خود در آیتونز می‌کنند و اتصال این فروشگاه غنی به یک تلویزیون خانگی می‌تواند دلیل دیگر برای برتری آن نسبت به دیگر تلویزیون‌ها باشد.

به نظر شما اپل می‌تواند با تولید تلویزیون، نام‌های بزرگ این صعنت را همچون سامسونگ، سونی و ال جی به چالش بکشد ؟ 

   23 شهریور 1393
32 نظر
4.00
  20 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری