تست همراه اول

سرویس خبر
22 شهریور 1393 ساعت 14:59
45 نظر

 

HTC به دنبال ورود به قلمرو GoPro

جی اس ام: در روزهای اخیر خبرهای زیادی از شرکت تایوانی HTC به گوش رسیده‎است. از تولید تبلت نکسوس 9 گرفته تا متوقف کردن پروژه تولید ساعت هوشمند با سیستم عامل Anroid Wear. این‎بار شایعات جدیدی پیرامون کنفرانس 16 مهر این شرکت به گوش می‎رسد.

جی اس ام: در روزهای اخیر خبرهای زیادی از شرکت تایوانی HTC به گوش رسیده ‎است. از تولید تبلت نکسوس 9 گرفته تا متوقف کردن پروژه تولید ساعت هوشمند با سیستم عامل Anroid Wear. این ‎بار شایعات جدیدی پیرامون کنفرانس 16 مهر این شرکت به گوش می‎رسد. به نقل از منابع خبرگزاری Bloomberg، شرکت HTC در حال آماده سازی دوربینی لوله‎ای شکل (همانند Action Cam شرکت سونی) با رزولوشن 16 مگاپیکسل و لنز عریض است و به احتمال بسیار زیاد این دوربین در کنفرانس 16 مهر معرفی خواهد شد. این دوربین کوچک می‎تواند مستقیما به سیستم‎عامل‌های iOS و Android، توسط بلوتوث و یا Wi-Fi وصل شود و از تلفن هوشمند شما به عنوان ریموت استفاده کند. داشتن تراشه Wi-Fi در دوربین‎های همراه عجیب نیست اما وجود بلوتوث این احتمال را تقویت می‎کند که این دوربین تنها در کنار تلفن‎های هوشمند کار می‎کند (درست همانند دوربین‎های سری QX شرکت سونی)

 

 

علاوه‎ براین ساعاتی پیش حساب کاربری @upleaks در توییتر، خبر از آماده‎سازی گوشی جدید HTC به نام M8 Eye با دوربین دوگانه 13 مگاپیکسلی خبر داد. گویا این تلفن هوشمند از سری HTC One خواهد بود و با سخت افزاری مشابه One M8 ولی با دوربینی با کیفیت‎تر ارائه خواهد شد. اصلا بعید نیست که این گوشی جدید در کنفرانس پیش روی شرکت HTC معرفی شود. 
 


  22 شهریور 1393
45 نظر
4.57
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری