تست همراه اول

سرویس خبر
16 شهریور 1393 ساعت 11:59
213 نظر

 

چند درصد از کاربران اندرویدی ممکن است آیفون 6 را خریداری کنند؟

: کسانی که با سیستم عامل iOS و اندروید کار کرده باشند معمولا به سختی حاضر می شوند که به سیستم عامل مقابل مهاجرت کنند و بنابراین عموما در همان سیستم عامل تا انتها حرکت می کنند. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید چند درصد از کاربران اندرویدی ممکن است بعد از عرضه آیفون 6 به خرید این گوشی اقدام کنند.

: معمولا کسانی که با سیستم عامل iOS و اندروید کار کرده باشند به سختی حاضر می شوند که به سیستم عامل مقابل مهاجرت کنند و بنابراین عموما در همان سیستم عامل تا انتها حرکت می کنند. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید چند درصد از کاربران اندرویدی ممکن است بعد از عرضه آیفون 6 به خرید این گوشی اقدام کنند. 

 

 

بر طبق نظرسنجی و آماری که توسط Cnet منتشر شده است تنها 5 درصد از کاربران اندروید این را اعلام کرده اند که بعد از عرضه آیفون 6 آن را خریداری و به سیستم عامل iOS مهاجرت می کنند. 12.4 درصد نیز در این نظرسنجی گفته اند که شاید این اتفاق بیفتد و منتظر کنفرانس اپل هستند. بنابراین در مجموع 17.4 درصد از کاربران اندرویدی این جامعه آماری این احتمال را داده اند که آیفون 6 را خریداری کنند. نکته جالب این است که هیچ کدام از افراد این نظرسنجی آیفون 6 را ندیده اند و بنابراین این احتمال وجود دارد که بعد از معرفی رسمی آیفون 6 این آمار بیشتر یا کمتر شود. اما در این بین نظرات کاربران آیفون نیز جالب بوده است. 36 درصد از دارندگان آیفون 5 اعلام کرده اند که قصد آپگرید گوشی خود را خواهند داشت. در این بین 18 درصد از کاربران آیفون 5s و 15 درصد از کاربران آیفون 5c اعلام کرده اند که قصد خرید آیفون 6 را خواهند داشت. 

حال باید دید بعد از عرضه آیفون 6 آیا این محصول نیز به مانند آیفون های قبل رکوردشکنی می کند یا خیر، شما نیز می توانید با اعلام سیستم عامل و یا گوشی خود اعلام کنید که آیا قصد خرید آیفون 6 را دارید یا خیر؟ 

 

صفحه ویژه وبلاگ نویسی زنده مراسم معرفی آیفون 6

   16 شهریور 1393
213 نظر
3.40
  48 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری