سرویس خبر
14 شهریور 1393 ساعت 14:38
10 نظر

 

موتو ۳۶۰ از امروز آماده فروش است

جی اس ام: سرانجام پس از گذشت چند ماه از معرفی رسمی موتو ۳۶۰، ساعت هوشمند موتورولا از امروز در آمریکا آماده فروش است. این ساعت که ۲۵۰ دلار قیمت دارد از امروز از طریق سایت موتورولا، سایت گوگل پلی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای Best Buy در آمریکا با بند چرمی قابل سفارش است.

جی اس ام: سرانجام پس از گذشت چند ماه از معرفی رسمی موتو ۳۶۰، ساعت هوشمند موتورولا از امروز در آمریکا آماده فروش است. این ساعت که ۲۵۰ دلار قیمت دارد از امروز از طریق سایت موتورولا، سایت گوگل پلی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای Best Buy در آمریکا با بند چرمی قابل سفارش است. موتو ۳۶۰ در حال حاضر فقط با بند چرمی به فروش می‌رسد و نسخه بند فلزی آن نیز در پاییز امسال با قیمت ۳۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد. بند فلزی موتو ۳۶۰ در دو رنگ مشکی و نقره‌ای عرضه خواهد شد که می‌توان این بندها را با قیمت ۸۰ دلار به صورت جداگانه نیز تهیه نمود. همچنین بند چرمی این ساعت نیز به صورت جداگانه با قیمت ۳۰ دلار به فروش می‌رسد. همچنین این ساعت در ماه اکتبر سال جاری در انگلستان نیز با قیمت ۲۰۰ پوند عرضه می‌شود.

 

 

ساعت هوشمند موتورولا که به سیستم عامل Android Wear مجهز است جز زیباترین ساعت‌های هوشمند بازار محسوب می‌شود و طرفداران آن مدت‌هاست منتظر عرضه آن به بازار هستند. این ساعت با بیشتر گجت‌های اندرویدی سازگار است و محدود به مدل و برند خاصی از تلفن‌ها یا تبلت‌های اندرویدی نیست. باتری موتو ۳۶۰ از طریق یک شارژر بی سیم شارژ می‌شود و می‌تواند حداقل یک روز کامل در خود شارژ نگه دارد.

   14 شهریور 1393
10 نظر
4.28
  18 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری